GOG بازی The Witcher Enhanced Edition را رایگان عرضه کرد

توسط در

 

نسخه Enhanced Edition Director’s Cut مجموعه The Witcher رایگان شد.

GOG یکی از برترین فروشگاه های اینترنتی بازی است. این فروشگاه در دست شرکت CD Project Red قرار دارد. برای همین با نزدیک شدن انتشار بازی Cyberpunk انتظار میرفت اتفاقی تازه در لانچر این فروشگاه رخ دهد. اما به نظر میرسد CDPR معتقد است تا انتشار بازی پرطرفدار Cyberpunk 2077 وقت کافی برای بازی The Witcher : Enhanced Edition وجود دارد.

بازی اول مجموعه The Witcher در سال ۲۰۰۸ منتشر شده است. نسخه های مختلفی از این بازی وجود دارد که تفاوت هایی جزئی در جزئیات بازی و دیالوگ ها بین آنها وجود دارد. اگر از لانچر GOG Galaxy استفاده میکنید، حتما نسخه های مختلف بازی را مشاهده خواهید کرد. دقت کنید که تنها نسخه Director’s Edition به صورت رایگان در دسترس است.

The Witcher : Enhanced Edition گرافیک بهتری نسبت به نسخه اولیه بازی که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد، دارد. علاوه بر گرافیک کلی بازی کاراکترهای فرعی بیشتر نیز در این نسخه وجود دارد.

با این که این بازی از نظر داستانی با حدود ۳۵ ساعت تایم بازی، بسیار کوتاه تر از آخرین نسخه این مجموعه است. ولی اگر از جمله افرادی هستید که علاقه دارند تمامی بازی های یک مجموعه را بازی کنند یا کالکشن کاملی از بازی ها داشته باشند، فرصتی مناسب وجود دارد تا اولین بازی این مجموعه را به صورت رایگان تهیه کنید. حجم بازی کمتر از ۳۲ گیگابایت خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است این نسخه از بازی با سانسور های بسیار کمتری همراه است. در اصل این نسخه تنها مناسب کاربران بزرگسال میباشد. در صورتی که در پی تهیه بازی برای مخاطبان کم سن و سال هستید اصلا تهیه این نسخه را پیشنهاد نمیکنیم.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر