آخرین اخبارِ پیش از انتشار بازی Cyberpunk 2077 نیز منتشر شدند.

توسط در

 

آخرین اخبار بازی Cyberpunk 2077

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 ، شاهد انتشار اخبار نهایی در ارتباط با این بازی هستیم. بازی Cyberpunk 2077 یکی از پرطرفدارترین بازی های اخیر است. این بازی که با تاخیری طولانی مدت، بالاخره در تاریخ ۱۰ دسامبر منتشر خواهد شد.

خبر جدا شدن بخش مولتی پلیر بازی از بازی اصلی، که چندی پیش حسابی خبر ساز شده بود. بخش مولتی پلیر بازی به صورت بازی جداگانه و احتمالا در اوایل ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد. اما این خبر تنها خبر عجیب این بازی نیست. اخبار بیشتری در ارتباط با بازی به گوش رسیده است.

Cyberpunk 2077 برای نسل نهم کنسول ها

با این که این بازی از ۱۰ دسامبر برای پلتفرم های PC ، Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. همچنین برای کنسول های Xbox Series X/S و PlayStation 5 از طریق قابلیت Backward Compatibility در دسترس خواهد بود. ولی تاریخ مشخصی برای نسخه بهینه سازی شده این کنسول ها اعلام نشده است. با این که دسترسی به بازی برای این کاربران وجود دارد، اما با توجه به قابلیت های کنسول های جدید انتظار میرسد تفاوت های قابل توجهی در بازی وجود داشته باشد.

طبق صحبت های جسته گریخته دست اندرکاران از این بازی نباید انتظار داشت که نسخه Xbox Series X/S و PS5 به زودی منتشر شود. حتی این نسخه ها شاید تا پایان سال ۲۰۲۱ نیز منتشر نشوند.

کاهش مدت گیم پلی Cyberpunk 2077

با توجه به انتقاد های گسترده ای که به بازی The Witcher 3 شده بود، CD Project Red تصمیم بر کاهش مدت این بازی گرفت. تمرکز این تیم بر افزایش کیفیت بازی به جای مدت آن بوده است. طبق گزارشات مختلف گیم پلی اصلی بازی به ۳۷ ساعت کاهش پیدا کرده است. البته این اتفاق در کنار جدا شدن بخش مولتی پلیر بازی، امری ناگوار محسوب میشود. با کاهش زمان داستان اصلی بازی و تاخیر بسیار زیاد بخش مولتی پلیر، احتمال دارد تا زمان انتشار این بخش (اواخر سال ۲۰۲۱ یا حتی سال ۲۰۲۲) تب و تاب این بازی بسیار کاهش پیدا کند. ولی از آنجایی که این بازی عملا فروش اصلی خود را انجام داده است، به نظر میرسد CDPR دیگر به دنبال جذب رضایت کاربران در این بازی نیست.

البته گفته میشود که زمان بازی اصلی و ماموریت های فرعی حدودا ۱۰۰ ساعت خواهد بود. ۱۰۰ ساعت زمانی مناسب برای سرگرم کردن کاربران محسوب میشود. علاوه بر زمان بسیار طولانی تر بازی به لطف این ماموریت ها، تنوع بالایی نیز در این بخش از بازی وجود دارد تا کاربران در کنار صرف وقت خود از محیط بازی نیز لذت ببرند.

آپدیت ۴۳ گیگابایتی در روز عرضه Cyberpunk 2077

پس از انتشار تمامی بازی ها، شاهد عرضه آپدیت های مختلف برای رفع باگ ها و مشکلات بازی هستیم. اما انتشار آپدیت حجم بالا، آن هم در روز انتشار امری آزار دهنده خواهد بود. پس از سال ها انتظار این بازی بالاخره منتشر خواهد شد. اما به نظر میرسد تیم توسعه دهنده نتوانسته است علارقم تاخیر های پیاپی بازی، مشکلات آن را رفع کند.

حالا این بازی نیازمند آپدیتی ۴۳ گیگابایتی در روز انتشار خواهد بود. DreamcastGuy که مدعی است بازی را از CDPR دریافت کرده است، خبر از آپدیتی ۴۳ گیگی برای بازی داد که قرار است در روز انتشار عرضه شود. این آپدیت برای رفع باگ ها و برخی مشکلات در نظر گرفته شده است.

البته Fabian Mario Döhla یکی از مدیران روابط عمومی استودیوی CDPR اعلام کرده است این آپدیت برای روز انتشار نخواهد بود.

اما این حرف چیزی از بد بودن این خبر کم نخواهد کرد. همین که این بازی نیازمند آپدیتی با این حجم خواهد بود، نشان میدهد ضعف های زیادی در بازی وجود خواهد داشت. همچنین در پی این خبر اعلام شد که حجم این اپدیتی از چیزی که اعلام شده است کمتر خواهد بود.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر