Cyberpunk 2077 در روز انتشار رکورد های بسیاری را شکست

توسط در

انتشار Cyberpunk 2077 به دنیای گیمینگ روحی تازه بخشید. 

مشتاقان زیادی در سراسر دنیا منتظر انتشار بازی هیجان انگیز Cyberpunk 2077 بودند. به ادعای توسعه دهندگان بازی هشت سال برای توسعه آن وقت صرف شده است. همچنین از حدود دو سال پیش بازی به کاربران معرفی شد و با تاخیری حدودا ۹ ماهه بالاخره در تاریخ ۱۰ دسامبر در دسترس کار بران قرار گرفت. ورود رسمی این بازی به دنیای گیمینگ با اتفاقات هیجان انگیزی همراه بود.

بیش از یک میلیون بازیکن هم زمان در روز انتشار

تا پیش از ۱۰ دسامبر ۲۰۲۰، رکورد بیشترین بازیکن هم زمان برای بازی های Single Player در فروشگاه استیم، در دست بازی Fallout 4  قرار داشت. Fallout 4 روز انتشار خود در سال ۲۰۱۵ توانسته بود بازی ۴۷۲۹۶۲ بازیکن به طور هم زمان داشته باشد. اما Cyberpunk 2077 توانست با ۱۰۰۵۴۳۸۸ بازیکن با قدرت این رکورد را به نام خود کند. البته عدد حقیقی بسیار بیشتر از این هاست. چرا که این بازی در فروشگاه های مختلف در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین این بازی برای کنسول ها نیز منتشر شده که تعداد کاربران این پلتفرم ها نیز کم نیست.

این بازی اکنون در بین بازی های پربازیکن در بین بازی های این فروشگاه را دارد.حتی همین امروز این بازی تواسنت رده دوم را در بین بازی های پر بازیکن استیم دریافت کند و پس از Counter-Strike : Global Offensive با ۱۰۴۳۷۰۸ بازیکن دومین بازیکن این لیست باشد.

بزرگ ترین لانچر در بین بازی های PC

با توجه به این که مدت زیادی است Cyberpunk 2077 برای پیش سفارش در دسترس قرار دارد، خیلی دور از ذهن نبود که با فروش بالایی همراه باشد. اما این بازی توانست با حدود ۸ میلیون پیش سفارش، بالاتر از The Witcher 3 : Wild Hunt قرار بگیرد. این بازی رسما بزرگترین لانچ تاریخ را در بین بازی های کامپیوتر شخصی داشت. ۵۹ درصد از جمعیت این پیش سفارش کاربران PC بودند و مابقی بین کنسول های مختلف تقسیم شده است.

با توجه به توئیت اخیر CD Project این بازی تنها در فروشگاه استیم توانسته است در طی دو هفته ی اخیر، از مرز ۵۰ میلیون دلار عبور کند.


PCMODTV

مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر