ویژگی های فوق العاده در انتظار فصل سوم بازی پرطرفدار Fall Guys

توسط در

 

فصل سوم بازی Fall Guys تا چند روز دیگر منتشر خواهد شد. 

فصل جدید این بازی پر سر و صدا یعنی سیزن سوم، چند روز بعد منتشر خواهد شد. ما هم آخرین اطلاعات در دسترس از این فصل را بررسی خواهیم کرد.

چند روز پیش در طی مراسم THE GAME AWRAD 2020 تریلری از بازی بسیار محبوب و پرطرفدار FALL GUYS رونمایی شد. در این مراسم معلوم شد که، فصل جدید این بازی در تاریخ ۱۵ دسامبر منتشر خواهد شد، این خبر به این معناست که اگر تأخیر ثانوی به وجود نیاید ۲ روز بعد یعنی ۲۵ اذر ماه دسترسی به این بازی ممکن خواهد شد.

مدیاتونیک اطلاعات بیشتری در اختیار کاربران گذاشت

شرکت سازنده و توسعه دهنده این بازی یعنی مدیاتونیک در توییتی اعلام کرد که فصل جدید این بازی یعنی FALL GUYS: Ultimate Knockout دارای هفت مرحله جدید و بیش از ۳۰ اسکین جدید خواهد بود و در کنار همه اینها در فصل سه چندین سورپرایز خاص هم در انتظار ما است.

شرکت سازنده همچنین اطلاعاتی در اختیار سایت مشهور IGN هم قرار داد، که بر اساس بیانات شرکت مدیاتونیک مراحل جدید این بازی قرار است سطح بسیار درستی از اشوب را داشته باشند. به گفته طراح مراحل این بازی یعنی J.J. JUSON کاربران باید منتظر جذاب ترین موانع بازی Fall Guys در فصل جدید باشند.

همینطور شرکت MEDIATONIC اعلام کرد که تیم توسعه دهنده در حال کار بر روی ویژگی است که به برخی استریمران اجازه می دهد تا میزبان یک شو فال گایز (FALL GUYS SHOW) باشند و با مخاطبان خود به صورت خصوصی و اختصاصی بازی بکنند.

در نهایت این شرکت در طی مراسم THE GAME AWARD 2020 اعلام کرد که این بازی تنها بر روی پلتفرم PC فروشی بیش از ۱۱ میلیون نسخه داشته است و هدفشان ادامه دادن این موفقیت است. قابل ذکر است که این بازی فعلاً تنها بر روی PS4 و PC قابل بازی کردن است.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر