هدیه های کریسمس شگفت انگیز یوبیسافت به مدت یک هفته

توسط در

 

هر روز یک هدیه از طرف یوبیسافت به خاطر کریسمس

یوبیسافت، خالق سری بازی های افسانه ایی مانند Assassins Creed, Far Cry و Watch dogs دیروز به مورخه ۱۴ دسامبر اعلام کرد که تصمیم بر اهدای جوایز گوناگون تا تاریخ ۱۹ دسامبر دارد. در واقع یوبیسافت هم کمی از راه و روش اپیک گیمز استفاده کرده و با آمدن فصل تعطیلات و کریسمس تصمیم به انجام چنین کاری گرفته است.

بدون معطلی به سراغ اصل مطلب برویم. یوبیسافت در اطلاع رسانی خود اعلام کرد که از تاریخ ۱۴ دسامبر تا ۱۹ دسامبر هر روز هدایای گوناگونی اعم از بازی های ساخت خود شرکت و آیتم های درون بازی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. هر کدام از جوایز تنها به مدت ۲۴ ساعت قابل جمع آوری خواهد بود. پس بعد از گذشت یک روز دیگر دریافت آن جایزه برای شما ممکن نخواهد بود.

تمامی این جوایز بر روی وبسایت رسمی خود یوبیسافت قرار دارند و شما بعد وارد کردن اکانت یوبیسافت خود امکان دریافت آنها را خواهید داشت. نکته مهم دیگر نیز وجود دارد، آن هم این است که اگر این کمپانی هدیه ایی را قرار داد که جزو آیتم های درون بازی بود و شما صاحب آن بازی مذکور نبودید باید چه کاری انجام دهید ؟

در این مورد نگرانی وجود ندارد چرا که شما قادر به دریافت آن هدیه بر روی اکانت یوبیسافت خود خواهید بود و به محض خرید بازی و نصب آن امکان دریافت جایزه درون بازی را خواهید داشت.

هدیه قابل دریافت ۱۴ دسامبر چند آیتم درون گیم برای بازی AC : VALHALLA است. این پکیج از Seafarer Settlement pack و لباس خاص Bayek برای کاراکتر Eivor است. این هدیه برای تمامی پلتفرم ها قابل دریافت است. در کنار تمامی اینها ما منتظر هدیه های هیجان انگیزتر مانند بازی های روز این کمپانی هستیم. باید ببینیم یوبیسافت قصد دارد تا چه اندازه سر کیسه را باز کرده و جوایز ارزنده بدهد.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر