آپدیت جدید برای رفع باگ ها و بهینه سازی Cyberpunk 2077

توسط در

Night City در حال بهبود است. 

به نظر میرسد شایعه آپدیت ۴۳ گیگابایتی برای بازی Cyberpunk 2077 تا حدودی حقیقت دارد. اما انگار CD Project Red به جای عرضه یکجای تمام این آپدیت، در نظر دارد تا آن را به صورت فایل های کوچک در اختیار کاربران بگذارد.

Hotfix (آپدیت) نسخه ۱٫۰٫۵ هم اکنون قابل دانلود بر روی پلتفرم PC است. این بسته دانلودی ۴ گیگابایتی به یاری بازی Cyberpunk 2077 رسید و بسیاری از مشکلات این بازی را از ریشه حل کرد.

این آپدیت چندین مشکل بزرگ این بازی اعم از : باگ های مراحل اصلی و فرعی، برخی از عیوب گرافیکی و اختلالات در عملکرد NPC ها را یا بهبود بخشیده و یا به کل حل کرده است.

Cyberpunk 2077 در این دو سال اخیر تبدیل به یکی از پرطرفدارترین بازی های تاریخ شده و رکورد پیش فروش در بین تمامی بازی های کمپانی CDPR را شکست. اما تأخیر های پی در پی، باگ ها و مشکلات عجیب آن بعد از انتشار کاربران را کمی ناامید کرد. با این حال کمپانی CD Project Red همیشه پشتیبانی خوبی داشته و سابقه درخشانی در این صنعت دارد. به همین دلیل بازی Cyberpunk هم بعد از هر آپدیت بهتر و بهتر می شود.

نگاه به برخی از پچ های این آپدیت

یکی دیگر از مهم ترین ترمیم ها در این آپدیت فیکس شدن مشکل عدم پایداری و کرش های پیاپی برای برخی از CPU های ۴ و ۶ هسته ای کمپانی AMD است. همچنین مشکل پشتیبانی نشدن از تمام هسته های CPU و استفاده از تعداد کمتر آنها هم در این Hotfix برطرف شده است.

در مورد مراحل بازی هم می توان گفت که مشکل ناپدید شدن Jackie در قسمت های The Pickup و The Heist به خوبی برطرف شده است. با افزودن بر این مورد باید گفت که در صورت رد کردن درخواست Elizabeth Peralez او مانند قبل بیش از حد به شما گیر نخواهد داد.

و اما حالا یک خبر بد (موقتاً). این خبر بد چیزی جز حذف شدن موقت آیتم های خاص مانند لباس ها، اسلحه ها و Cyberware در کنسول های بازی مخصوص توسعه دهندگان (Developers Console ) نیست. اما نگران نباشید چون CD Project Red اعلام کرده است که به فکر جامعه ماد سازان وتوسعه دهندگان هست و این مشکلات برطرف خواهند شد.

و نهایتاً هم این آپدیت باعث بهتر شدن عملکرد UI ها شده و برخی از مشکلات NPC ها مانند نحوه و سرعت کاور گرفتنشان به صورت واضحی بهبود یافته است.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر