منتظر عناصر تک نفره بیشتر در آپدیت جدید GTA Online باشید

توسط در

 

خبری از GTA 6 نیست، باز هم تغییر در GTA Online.

کمتر کسی در دنیای گیمینگ نام کمپانی راکستار و بازی محبوب GTA Online را نشنیده و نمی شناسد.این کمپانی خالق بسیاری از آثار هنری و به یاد ماندنی صنعت بازی های ویدیویی است.

یکی از افسانه ایی ترین سری بازی های کمپانی راکستار، مجموعه Grand Theft Auto یا همان GTA می باشد. البته در درون این مجموعه هم تنها تعداد محدودی از نسخه ها به معنای کامل بازی های افسانه ای بوده اند. یکی از این بازی ها نسخه San Andreas بود و راکستار هم قصد داشت همتایی برای این بازی به وجود آورد.

به این ترتیب بازی GTA V خلق شد و فروش بسیار خوبی را در آن زمان کسب کرد و برخلاف تمام پیش بینی ها توانست با تمام قصورات و عیوب به یکی از بهترین بازی تاریخ تبدیل شود. از همین رو کمپانی راکستار هم قصد ندارد این گنجینه پول را به راحتی از دست دهد.

یکی از مهمترین عوامل تأثیر گذار بر روی فروش بالا و محبوبیت زیاد GTA V  قطعاً بخش GTA Online بازی است، که سودآوری بسیار هنگفتی برای کمپانی سازنده دارد. اما در این میان یک مشکل بسیار جدی وجود دارد. آن هم خسته شدن کاربران از محتوای تقریباً تکراری این بازیست. با این که محتوای این بخش دچار تغییراتی شده اما از آنجایی که تغییری اساسی در آن رخ نداده است، بسیاری از کاربران ساعات سرگرمی خود را صرف بازی های دیگر میکنند.

از همین رو  به گفته Tarek Hamed مدیر طراحی کمپانی راکستار، این شرکت به ساخت بازی ها ادامه خواهد داد و برای کاربران محتوای داستانی بیشتر خواهد ساخت. همچنین در همین مصاحبه با مجله GQ یکی دیگر از کارگردان های طراحی راکستار Scott Butchard افزود : ما قصد داریم در آینده محتوا ها و عناصر انفرادی بیشتری به بخش GTA Online اضافه کنیم.

این بازی هنوز هم فروش خوبی دارد و تا به امروز بالغ بر ۱۳۵ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. همچنین این بازی در سال ۲۰۲۱ برای کنسول های نسل نهم هم عرضه خواهد شد. پس می توان نتیجه گرفت که راکستار هنوز هم تمرکز خود را بر روی این بازی نگه داشته است به این زودی ها خبری از نسخه جدید این سری نیست و کاربران باید منتظر آپدیت های جدید بخش آنلاین GTA V مانند آپدیت Cayo Perico Heist که چندی پیش منتشر شد باشند.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر