برترین بازی های کرک شده ی سال ۲۰۲۰ بر روی پلتفرم PC

توسط در

 

برترین بازی های ۲۰۲۰ که کرک شده اند.

با توجه به این در روز های پایانی سال ۲۰۲۰ هستیم، نگاهی خواهیم داشت به برترین بازی های امسال که بر روی پلتفرم PC عرضه شده اند. اما از آنجایی که خرید نسخه  اورجینال این بازی ها سخت و تا حدودی غیر ممکن است، در ادامه تنها عنوان هایی را معرفی خواهیم کرد که نسخه کرکی آنها نیز در حال حاضر موجود است.

Half-Life: Alyx

بازی Half-Life: Alyx اواخر ماه مارس ۲۰۲۰ منتشر شد. این بازی سبک شوتر و اول  شخص دارد. برای اجرای این بازی باید تمامی امکانات از جمله هدست واقعیت مجازی را داشته باشید.  از نظر داستانی زمان بازی، بین دو بازی Half-Life 1 و Half-Life 2 است.

اگر نگاهی به امتیازات بازی بیندازیم، این بازی توانسته در فروشگاه استیم امتیاز کامل کسب کند. همچنین PC Gamer به این بازی امتیاز ۹۲ درصدی اختصاص داده است. نسخه PC بازی توانسته امتیاز ۹۳ درصدی در سایت Metacritic بدست آورد. Half-Life: Alyx هم اکنون در بین کاندید های بخش واقعیت مجازی Steam حضور دارد و یکی از قدرمند ترین کاندید ها محسوب میشود.

Hades

بازی Hades از جمله بازی های هیجان انگیز سال ۲۰۲۰ است. این بازی توانست عنوان برترین بازی سبک Indie و Action را نسیب خود کند. در بسیاری دیگر از زمینه های این مراسم نیز به عنوان کاندید حضور داشت. اینک نیز به عنوان یکی از کاندید های بخش برترین بازی سال Steam با قدرت حضور دارد.

امتیاز بازی در فروشگاه استیم ده از ده و در سایت Metacritic نود وسه درصد است.

Microsoft Flight Simulator 2020

پرواز با هواپیما یکی از بخش های بسیار هیجان انگیز در بازی ها محسوب میشود. امسال شبیه ساز پرواز ماکروسافت توانست علاوه بر لانچ پر قدرت با ارائه ی آپدیت های فراوان بسیاری از طرفداران پرواز با هواپیما را سرگرم کند. اما مخاطبان این بازی بسیار فراتر از طرفداران پروازهای مجازی بود و توانست گیمرهای بسیاری را به دنیای پرواز های شبیه سازی شده مشتاق کند.

Crusader Kings III

سومین عضو از مجموعه ی Crusader Kings توانست امسال موفقیتی بزرگ کسب کند. این بازی با سبک استراتژیک توانست از برترین بازی های سال باشد. Crusader Kings III در بخش سخت ترین بازی های Steam که با عنوان Best Game You Suck At مشخص شده اند از کاندید های جوایز استیم است.

Crusader Kings III با این که امتیازات درخشانی در مقایسه های بازی های قبلی ندارد ولی باز هم با مجموع امتیازات بیش از ۹۰ درصد با قدرت تمام در بین بازی های برتر سال قرار دارد.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

مجموعه بازی های Tony Hawk’s Pro Skater سالهاست که برروی پلتفرم های مختلف با گیمر ها همراهی میکند. این نسخه از بازی که بازسازی دو بازی اول این مجموعه است، که با کیفیت فوق العاده توانست طرفداران بازی های ورزشی با خود همراه کند.

در بررسی کلی بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 علاوه بر پیروزی در زمینه بازی های ورزشی و مسابقه ای The Game Awards ، با امتیاز ۸۸ درصدی در سایت Metacritic پایانی قدرتمند درسال ۲۰۲۰ داشته باشد.

Halo: The Master Chief Collection – Halo 3

مجموعه بازی های Halo نیز از جمله بازی هایی هستند که گیمرهای زیادی را در طی سال ها به خود جذب کرده  اند. سبک شوتر و فضای تخیلی و پر از جزئیات بازی همیشه مورد استقبال گیمر ها قرار گرفته است. هم اکنون نیز در لیست کاندید های برترین آهنگ زمینه ی جوایز استیم قرار دارد. نسخه ی PC بازی توانسته امتیاز ۸۸ را در سایت Metacritic کسب کند.

Doom Eternal

 Doom Eternal نمونه ای دیگر از موفقیت در خانواده های قدیمی بازی است. افزایش قدرت گرافیکی در محیط های آشنای قدیمی همیشه بین کاربران طرفداران بسیاری دارد. چون علاوه بر کاربران قدیمی که میخواهند با کیفیتی به مراتب بهتر بازی ها را تجربه کنند، بسیاری از گیمر های جدید میخواهند در محیط های استثنایی قدیمی که بسیار چشم نوازتر شده، سفر کنند.

در میدان امتیاز گیری این بازی توانسته ، امتیازات بسیار خوبی برای خود دست و پا کند. تا جایی که یک از کاندید های برترین بازی سال در فروشگاه Steam شده است.

Cyberpunk 2077

با صرف نظر از تاخیرهای فراوان در لانچ بازی، Cyberpunk 2077 توانست در بین گیمرها، به خصوص PC گیمرها، جایگاهی استثنایی کسب کند. هنوز آپدیت های بسیاری برای بازی در راه است و هنوز باگ های فراوان در فضای بازی دیده میشود. اما این مشکلات مانع از نمایش قدرت فوق العاده بازی نشد. بازی Cyberpunk 2077 برای گیمرهایی که هنوز علاقه مند به بازی داستانی هستند، موقعیتی فوق العاده محسوب میشود.

علاوه بر داستان بازی، جزئیات محیط و ماموریت های هیجان انگیز و سرگرم کننده ی بسیاری در بازی وجود دارد که میتواند برای ساعت ها کاربران را به خود مشغول کرده است. اما متاسفانه با توجه به عرضه دیر هنگام این بازی، Cyberpunk 2077 نتوانست در بین برترین بازی های ۲۰۲۰ در کنار رقیبات قدرت نمایی کند.

با این که در سال های اخیر بازی های Battel Royal طرفداران بسیاری پیدا کرده اند، اما همچنان گیمرهای بسیاری هستند که تنها به دنبال آدرنالین و شوک ها هیجانی نیستند و به دنبال یک بازی خوب و سرگرم کننده اند.

با این که در بازی های نام برده در این متن نام هایی به چشم میخورد که با انتقاد های زیادی به خاطر باگ های فراوان به چشم میخورد، ما فراموش نکنید بازی برای سرگرمی شماست تا در وقتی که صرف بازی میکنید علاوه بر هیجان بازی، از محیطی که به ان سفر میکنید، لذت ببرید.

بازی ها باید بتوانند شما را با خود به سفری هیجان انگیز در محیط های خود ببرند. برای بازی کردن هیچ وقت خود را محدود به مهارت های بازی کردنِ خود نکنید، هیچ وقت برای گیمینگ و گیمر شدن دیر نیست. اگر همیشه خود را با بازیکنان قهار مقایسه کنید هیچ وقت شجاعت ورود به دنیای گیمر ها را پیدا نخواهید کرد.

به امید روزی که هر کسی با هر شرایطی بتواند به دنیای شگفت انگیز بازی سفر کند و از زمان خود لذت ببرد.

برای مطالعه ی اخبار بازی و سخت افزار با ما همراه  باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر