Cyberpunk 2077 اولین بسته الحاقی رایگان خود را اوایل ۲۰۲۱ دریافت میکند

توسط در

اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 رایگان خواهد بود.

CD Project Red توسعه دهنده بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرد، اولین بسته الحاقی بازی اوایل سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. اما هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده است. ولی انتظار میرود همانند سایر بازی های این شرکت بسته های الحاقی بازی شامل ماموریت ها و سلاح ها و تجهیزات جدید باشند.

با توجه به این که هنوز در بازی باگ های فراوانی مانع از لذت بردن کاربران از محیط های خارق العاده آن میشود، به نظر میرسد CD Project Red برای جبران نارضایتی های ناشی از ضعف های بازی، با عرضه یک DLC رایگان در تلاش است تا کمی به کاربران خود انرژی مثبت دهد.

البته همان طور که انتظار میرفت آپدیت های مختلفی برای این بازی عرضه شده است که برخی از مشکلات بازی را رفع کرده است. آخرین آپدیت بازی (Hotfix 1.06)  حدود یک هفته پیش عرضه شد. یکی از مهم ترین مشکلاتی که در این آپدیت رفع شده اس، مشکل سیو های حجم بالا بود. کاربران PC میتوانند با خیال راحت بازی را سیو کنند.

تا پیش از این آپدیت، داشتن تجهیزات زیاد در بازی باعث بالا رفتن حجم سیو شما میشد، که در نتیجه بازی نمیتوانست سیو شما را دوباره اجرا کند. اما در آپدین جدید این مشکل رفع شده است. با این که همچنان مشکلات زیادی در بازی وجود دارد و هنوز مسیری طولانی پیش روی بازی است ولی انتشار پرسرعت آپدیت های مختلف برای رفع باگ های بازی بسیار امیدوار کننده است.

با توجه به آپدیت های قبلی منتشر شده برای بازی، به نظر میرسد اولویت CD Project Red رفع مشکلاتی است که در مسیر داستانی بازی دردسر ساز هستند. به این ترتیب احتمال دارد مشکلات گرافیکی و فیزیکی عجیبی که در بازی وجود دارد، فعلا با بازیکنان همراه باشد.

برای مطالعه ی بیشتر درمورد اخبار بازی و سخت افزار با ما همراه باشید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر