کیس AORUS C700 GLASS آماده تحول در ستاپ های گیمینگ

توسط در

 

AORUS C700 GLASS آماده همراهی گیمرهای در دنیای بازی

برند قدرت مند Gigabyte این بار فراتر از همیشه عملکرد. با کیس جدید AORUS C700 GLASS منظره ای استثنایی در انتظار کاربران خواهد بود.

کیس AORUS C700 GLASS با اندازه کیس های Full Tower و طراحی متفاوت چند روز پیش توسط برند Gigabyte عرضه شد. طراحی این کیس برگرفته از عقاب برند AORUS است. همچنین درمورد قدرت پشتیبانی این کیس گفته شده است که حداکثر تا مادربردهای E-ATX در کیس نصب خواهد شد. برای سیستم های خنک کنندگی کیس واترکولینگ ۴۲۰ میلی متری پیشنهاد شده است. این کیس تا ده هارد SSD 2.5 inch و هشت فن ۱۲۰ میلی متری را در خود جای میدهد.

AORUS C700 GLASS در دور طرف دارای صفحه های شیشه ای با شفافیت های مختلف است. در سمت چپ کیس نور پردازی با طرح AORUS قرار دارد که میتوان با نصب نرم افزار RGB FUSION 2.0 این نور را تنظیم کرد. نور پردازی RGB این کیس بسیار با دقت طراحی شده تا کاربران بتوانند با تنظیم دلخواه خود جلوه ای زیبا بر روی میز خود ایجاد کنند.

چیدمان فن در AORUS C700 GLASS

برای چینش فن ها در کیس میتوانید از سه فن ۱۲۰ یا ۱۴۰ میلیمتری در در پنل های بالا و جلوی کیس استفاده کنید. همچنین در پنل عقب کیس از یک یا دو فن ۱۲۰ یا ۱۴۰ میلیمتری بهره ببرید. البته در خود کیس سه فن PWM با اندازه ۱۲۰ میلیمتری در جلو و دو فن ARGB با همان اندازه در عقب کیس وجود دارد. به این ترتیب C700 Glass کاملا آماده ایجاد جریانی مناسب برای خنک کنندگی سیستم شماست و نیازی به خرید فن اضافه دیده نمیشود.

برای استفاده از سیستم واترکولینگ حداکثر میتوان از رادیاتور های ۴۲۰ میلیمتری در بالا، ۳۶۰ میلیمتری در جلو و ۱۵۰ میلیمتری در عقب کیس استفاده کرد.

ظرفیت پذیرش هارد

طراحی این کیس به گونه ای است که کاربر عملا هیچگاه نگرانی بابت افزایش ظرفیت سیستم نداشته باشد. چهار فضای اختصاصی برای هارد های HDD 3.5  اینچی و شش فضای خالی برای SSD 2.5 اینچی در نظر گرفته شده است. که کاربران میتوانند از تمامی این جایگاه ها برای اتصال هارد های SSD استفاده کنند.

نصب عمودی یا افقی کارت گرافیک

در این کیس میتوان به راحتی کارت گرافیک را به صورت افقی یا عمودی نصب کرد. به این ترتیب میتوان به راحتی جلوه زیبای کارت گرافیک را به نمایش گذاشت. به این ترتیب با یک نورپردازی زیبا میتوان چهره زیبای سیستم را به رخ کشید.

برای مشاهده صفحه رسمی AORUS C700 GLASS ، اینجا کلیک کنید.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر