Project Brooklyn کانسپت جدید صندلی گیمینگ کمپانی Razer

توسط در

پروژه جدید و عجیب کمپانی Razer که Project Brooklyn نام دارد.

همانطور که میدانید همایش CES امسال به دلیل کرونا اینترنتی برگزار شد. اما با وجود تمام این مشکلات امسال هم شاهد رونمایی محصولات بسیار جالبی از برندهای مشهور و مختلف دنیا بودیم. کانسپت صندلی گیمینگ Project Brooklyn هم یکی از این محصولات خاص و عجیب است که رندر های آن توسط کمپانی Razer رونمایی شد.

مانیتور ۶۰ اینچی خم شونده

همانطور که اشاره کردیم و از ظاهرش هم پیدا است این صندلی گیمینگ از اکثر صندلی های موجود در بازار متمایز است، و طراحی و امکانات بسیار خاص و عجیبی در دل خود جای داده است.

 یکی از این امکانات  خاص یک مانیتور ۶۰ اینچی تا شونده است که در دل این صندلی‌ گیمینگ جا دارد و به گفته کمپانی Razer کاربر می تواند تنها با فشردن یک دکمه مکانیزم مستقر کننده مانیتور را فعال کند و از این صفحه نمایش غول آسا و همه گیر لذت ببرد.

البته این دکمه نه تنها باعث مستقر شدن مانیتور می شود بلکه میز مخصوص کیبورد و موس مخفی شده درون دسته های صندلی راهم باز کرده و این سفینه فضایی را آماده پرواز می کند.

فیبر کربن، سبک تر و محکم تر

 شاسی و بخش اصلی این صندلی از فیبر کربن تولید و ساخته شده است تا در عین سبکی و استحکام، زیبایی را نیز برای کاربران و گیمران به ارمغان بیاورد.

همچنین کوسن این صندلی گیمینگ از جنس فوم متراکم ساخته شده است تا بعد از نشستن طولانی مدت بر روی این صندلی خستگی و درد بدن به حداقل برسد.

این صندلی همچنین دارای ماژول های خاصی است که درون بدنه آن نصب شده اند، این ماژول ها اتفاقات خاص درون بازی اعم از گلوله خوردن و یا تصادف ماشین را بدون تأخیر به گیمر منتقل می کنند. این تکنولوژی به تنهایی نقش بسزایی در واقعیت بخشی بازی ها خواهد داشت.


PCMODTV
مطالب تصادفی دیگر:
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر