وزیر ارتباطات گزارش بهبود پینگ در چند بازی بزرگ دیگر را داد

کاهش پینگ بازی‌های آنلاین ؛
توسط در

کاهش پینگ بازی‌های آنلاین ؛

یکی از اقداماتی که محمد جواد آذری جهرمی پس از انتخاب به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام داده، تلاش برای بهبود پینگ بازی‌های آنلاین پرطرفدار بوده است. در این راستا ابتدا توافقاتی با ولو و رایت گیمز صورت گرفت تاشاهد پینگ بهتری در بازی های dota2 و league of legend باشیم و پس از آن هم وزیر ارتباطات از مذاکره با شرکت‌های بازی‌سازی بزرگ خبر داد تا احتمالا شاهد انتقال سرور های بزرگ باشیم. همچنین پیرو توافق با شرکت بلیزارد، شاهد بهبود پینگ بازی‌های این کمپانی از جمله Overwatch نیز بودیم.

حال در جدید‌ترین اخبار بازی، وزیر ارتباطات پست جدیدی در اینستاگرام خود منتشر کرده که پینگ بازی‌های بزرگی چون gta v، و سری بازی های rocket league و battlefield و pubg و چند بازی دیگر را در سه مقطع نشان داده و خبر از بهبود پینگ این بازی‌ها می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصویر مذکور و متن مرتبط با آن را مشاهده کنید:

پینگ بازی های آنلاین وزیر ارتباطات

آخرین وضعیت بهبود شرایط وضعیت بازیهای آنلاین در یک ماه اخیر به صورت فوق است. میزان پینگ در سه مقطع زمانی اندازه گیری شده و میزان بهبود مشخص است. مذاکرات با شرکت‌های تولید کننده برای استقرار سرورها در ایران در جریان است و نتایج متعاقبا اعلام خواهد شد.

ممکن است سرویس دهنده شما این زمان را به دلیل کیفیت شبکه خودش ارائه نکند. می‌توانید در زمان خرید سرویس به این مشخصه توجه کنید. از شرکت‌های ارائه کننده خدمات خواسته‌ایم بسته ویژه‌ای برای بازی‌ها در نظر بگیرند و ارائه کنند.


 مطالب تصادفی دیگر :

هکرها به بازی CoD: WWII Open Beta نفوذ کردند! همراه با ویدیو

آپدیت نرم افزار کیبورد G.SKILL

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر