جزِِِئیات آپدیت جدید GTA V منتشر شد

آپدیت جدید بازی gta
توسط در

آپدیت جدید بازی gta که ماه جاری میلادی به انتشار میرسد معرفی شد.

این آپدیت علاوه بر اضافه کردن چندین مود به بازی و همینطور اضافه کردن ماشین های مختلف ، در این آپدیت مود جدید transform race را به بازی اضافه خواهد کرد.

طبق گفته های rockstar این مود پیشرفته و نسل بعدی مسابقات stunt race میباشد. در این حالت جدید شما می‌توانید در آسمان، خیابان‌ها و در آب‌های شهر لوس سانتوس به رقابت پرداخته و حین مسابقات نیز از موسیقی‌های منحصر به فردی که برای این قسمت در نظر گرفته شده، لذت ببرید.

در این حالت جدید بازیکنان برای رقابت طیف وسیعی از وسایل نقیله شامل انواع و اقسام ماشین‌های آف‌رود، قایق‌، جت اسکی، هواپیما و هلی‌کوپتر را در اختیار خواهند داشت و گاهی نیز ممکن است در یک رقابت ناچار به استفاده از چندین وسیله مختلف شوند.

مود جدید transmorm races در همین ماه میلادی جاری به انتشار میرسد که همراه با دو مود دیگه که در حالت اول condemned نام دارد که یکی از بازیکنان به عنوان هدف مشخص شده و سایرین باید سعی کنند او را به قتل رسانده و پس از آن، هدف به سمت آن‌ها تغییر خواهد کرد. در حالت دوم به نام Dogfight، بازیکنان عازم نبردی سخت در آسمان‌های شهر می‌شوند و باید در این مبارزه نفس‌گیر تا پای مرگ با یکدیگر مبارزه کنند.


مطالب تصادفی دیگر :

سیستم مورد نیاز بازی Assassins Creed:Origins

تجربه ای متفاوت با دسته های جدید چند پلتفرمی شرکت MSI

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. rezasn گفت:

    عالی بود
    آرزو دارم یه روزی این بازی رو بازی کنم
    ولی حیف که اورجینالش پیدا نمیشه
    تا حالا دوتا کرکی شو خریدم هر دوتاش خراب بود ?