بازی Street Fighter V: Arcade Edition چه ویژگی های جدیدی خواهد داشت؟

بازی Street Fighter V Arcade Edition
توسط در

بازی Street Fighter V Arcade Edition ؛

شرکت Capcom طی خبری جدید اعلام نمود که قصد ساختن نسخه جدید بازی Street Fighter V Arcade Edition برای سیستم های خانگی و PlayStation 4 در ماه ژآنویه سال ۲۰۱۸ (دی ماه سال ۱۳۹۶) را دارد. به گفته سازندگان بازی، این نسخه جدید از بازی معروف Street fighter دارای ۲۸ کاراکتر خواهد بود، که یکی از این کاراکترها کاملاً جدید بوده و باید در کنار کاراکترهای قبلی بازی، معرفی شود.

ویژگی های جدید بازی

ورژن جدید بازی Street fighter V نسخه Arcade ، دارای مود Arcadeای است که در آن باید در قالب مسابقاتی داستانی با حریف تحت فرمان کامپیوتر مبارزه کنید، که داستان بازی براساس کاراکتری که در هنگام آغاز بازی انتخاب می کنید تغییر خواهد کرد.

این نسخه بازی همچنین دارای مود جدید Extra Battle است که به شما اجازه می دهد تا در رقابت های هیجان انگیزی شرکت کرده و اگر تنها در ۴ عدد از این مسابقات در ماه برنده شدید، به کاراکتر شما لباسهای جدیدی را جایزه خواهد داد.

به گفته شرکت Capcom نسخه جدید بازی دارای قابلیت گالری و همچنین رابط کاربری جدیدی نیز خواهد بود. همچنین به گفته سازندگان این بازی، محیط بازی تغییراتی داشته و برای کسانی که دائماً به دنبال ویژگی های بیشتر هستند نیز هر کاراکتر یک V-Trigger ثانویه نیز خواهد داشت که به طور کلی سبک بازی را تغییر می دهد.


مطالب تصادفی دیگر :

پردازنده Core i7 8700K با پخش کننده گرمایی ۹۹٫۹۹% ؟!!

سیستم مورد نیاز The Evil Within 2 منتشر شد

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر