ورود نسل جدید گیم پد PC با GP XID PRO

توسط در

شگفتی جدیدی با دسته GP XID PRO وارد دنیای بازی خورهای پلتفرم PC شد. کافی است دسته را به کیس بزنند و بلافاصله از بازی کردن لذت ببرند.

شرکت Thrustmaster یکی از متخصصان این صنعت با بهره گیری از حرفه ای های شبیه سازی و راهنمایی های بازی خورهای بازی های اکشن، بعد از دهه ها تلاش تیم تحقیق و توسعه اش موفق به تولید چنین دسته حرفه ای برای سیستم های خانگی شده است. بدون شک می توان گفت که این دسته، نسل بعدی دسته های PC است.

استاندارد Xinput

گیم پد GP XID PRO با بهره گیری از استاندارد Xinput)XID) باعث شده تا برای بازی با این دسته، اتصال آن کفایت کند؛ یعنی فقط کافی است کابل دسته را به دستگاه وصل کرده و از بازی کردن لذت ببرید! تمام! اصلاً لازم نیست برنامه ای را نصب کنید.

یکی از قابلیت های استاندارد Xinput این است که به محض اتصال به عنوان یک دسته Xbox در ویندوز شناخته می شود. یکی از مزایای اصلی دیگر این دسته این است که نیاز نیست یکی به یکی دکمه های دسته، عملکردها و اکشن ها را تعریف کنید، همه دکمه ها از پیش تعریف شده اند. علاوه بر این موارد، خوشبختانه این دسته با ویندوز های ۷، ۸ و ۱۰ کاملاً سازگاری دارد.

دقت فوق العاده

به جرأت می توان گفت،کلیدهای این دسته بازی به غایت عالی بوده و با mini-stick هایی که دارد دقتی دو برابر دیگر دسته های بازی موجود در بازار در اختیار گیمرها قرار خواهد داد.

طراحی ارگونومیک دسته

دسته بازی GP XID PRO دارای طراحی ارگونومیگ بوده که سبک طراحی آن از کنترلر های ایکس باکس وان الهام گرفته است و با وجود دسترسی آسان کاربر به mini-stick ها و ماشه های دسته بسیار گزینه ایده آلی محسوب می شود.

درکل این گیم پد دارای ۱۲ دکمه بوده که با توجه به قرار گیری مناسب شان، استفاده بسیار راحتی نیز دارند. همچنین گیم پد GP XID PRO با بهره گیری از D-pad صلیبی شکل خودش به خوبی در ۸ جهت حرکت نموده به نحوی که لذت بازی های اکشن با آن را هرگز فراموش نخواهید کرد.

احتمالاً قیمت عرضه گیم پد ۲۴٫۹۹ یورو خواهد بود.


مطالب تصادفی دیگر : 

Cooler Master از موس پد جادویی گیمینگ خود رونمایی کرد

با مادربوردهای سری Z370 شرکت MSI برای هر کاربری با هر بودجه ای ، یک مدل مناسب وجود خواهد داشت

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر