شرکت Xigmatek از کیس Glare 7A خود رونمایی کرد

کیس Xigmatek Glare 7A
توسط در

کیس Xigmatek Glare 7A :

امروز Xigmatek خبر تولید کیس Glare 7A را که کیسی mid-tower است، اعلام کرد. در قسمت جلو و سمت چپ این کیس از شیشه ی نشکن استفاده شده است و پنل مستطیلی شکل جلوی کیس نیز از شیشه ساخته شده است.

فضای بالایی جای کافی برای مادربورد و کارت گرافیک تا طول ۳۹ سانتی متر دارد و خنک کننده های سی پی یو که تا ۱۶ سانتی متر ارتفاع دارند نیز در این قسمت جا میگیرند. همچنین دو درایو ۲٫۵ اینچی نیز در این قسمت می توانند قرار داده شوند.

در قسمت پایینی فضای کافی برای PSU و دو درایو ۳٫۵ اینچی وجود دارد که هر کدام می توانند یک هارد ۲٫۵ اینچی رادر خود جای دهند.این کیس سه خنک کننده ی ۱۲۰ میلی متری در جلو برای کشش هوا، سه فن ۱۲۰ میلی متری در بالای کیس برای خارج کردن هوا و یک فن ۱۲۰ میلی متری در عقب برای خروج هوا دارد.این کیس چهار فن LED دارد

سه تای آنها توسط کارخانه در قسمت جلوی کیس و یکی از آنها در قسمت عقب آن قرار گرفته است. چهارتای جلویی به کنترل کننده ی فن چند کاناله کیس متصل هستند. ابعاد این محصول ۲۰۰ در ۴۵۲ در ۴۹۵ است که به ترتیب مربوط به عرض، قطر و ارتفاع می باشد.پنل جلویی دو پورت Type –A USB 3.0 و USB2.0/1.1 و جک HAD Audio دارد. شرکت قیمت این کیس را هنوز اعلام نکرده است.


مطالب تصادفی دیگر : 

Lian-Li کیس حرفه ای Alpha 550 را بزودی عرضه می نماید

کارت گرافیک جدید Nvidia GeForce Titan X collectors edition

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر