Logitech کیت نرم افزاری BRIDGE SDK را برای VR تولید کرد

توسط در

کیت BRIDGE SDK محصول LOGITECH :

اینکه کیبورد یکی از اساسی ترین ابزارهای ورود داده در دنیای رایانه محسوب می شود بر هیچ کسی پوشیده نیست. این هم بسیار بدیهی است که این ابزار ورودی در دنیای بازی های واقعیت مجازی یکی از اساسی ترین ابزارهاست. در اغلب بازی های واقعیت مجازی کاربر باید به رایانه ورودی بدهد. نتیجه اینکه  شاید یک گیمر بتواند شب گرسنه بخوابد اما بدون کیبوردش هرگز!!!

از آنجایی که این بدیهیات بر Logitech و HTC نیز پوشیده نبوده، این دو کمپانی با همکاری یکدیگر تصمیم گرفته اند یک کیبورد واقعیت مجازی به گیمرهای سرتاسر دنیا هدیه دهند. Logitech خبر تولید Bridge SDK را اعلام کرده است.

SDK کوتاه شده ی عبارت (Software Development Kit) و به معنی کیت توسعه دهنگان نرم افزاری است. کسانی که مایل به دریافت این کیت هستند باید کیت توسعه دهنده ی Bridge را با قیمت ۱۵۰ دلار بخرند. داخل این کیت یک کیبورد Logitech G gaming، یک  وسیله ی جانبی که Vive tracker را به کیبورد وصل می کند به همراه  یک نرم افزار  وجود دارد.

همانطور که می دانید Vive Tracker را باید جداگانه بخرید. پس دست مبارک را در جیب خود بکنید و ۹۹ دلار دیگر هم بپردازید.

وقتی همه ی کارهای اولیه را انجام دادید نرم افزار Bridge یک کیبورد مجازی در همان جایی که کیبورد فیزیکی شما قرار دارد به شما می دهد. به این صورت کاربران می توانند بدون اینکه هدست واقعیت مجازی (VR) خود را در بیاورند. دستهای خود را روی کیبورد ببینند و هر چه می خواهند تایپ کنند.

تنها ایراد این کیت این است که فقط از کیبورد تولیدی شرکت Logitech پشتیبانی می کند. کیبورد تولید کنندگان دیگر توسط این کیت پشتیبانی نمی شود. کاربران می توانند کیبورد مجازی خود را شخصی سازی کنند مثلاً می توانند ظاهر کیبورد ، اندازه ی فونت ها و رنگ فونت ها را عوض کنند؛ بعضی کلیدها را مخفی کرده و یا  آنها را هایلایت کنند.


مطالب تصادفی دیگر : 

هدست Arctis 3 Bluetooth محصول شرکت SteelSeries

 منتظر لپ تاپ Acer Aspire A615-51G در ژانویه باشید
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر