Silicon Power هارد قابل حمل Armor A75 را به خط تولید خود اضافه کرد

توسط در

هارد Silicon Power Armor A75 :

سیلیکون پاور هارد A75 را که یک هارد قابل حمل Slim می باشد به خط تولید سری Armor خود اضافه کرد. این هارد در محفظه ای از جنس آلومینیوم که در محصولات هوایی کاربرد دارد قرار گرفته است.

با توجه به اینکه این هارد در یک محفظه ی آلومینیومی قرار گرفته و در مقابل افتادن تا ۱٫۲۲ متر نیز مقاوم می باشد، می توان به جرأت گفت که این هارد جزو باریک ترین هاردهای موجود در دنیاست.محصولات سری Armor همیشه ایمن و بادوام بوده اند. این محصول جدید نیز همینگونه است علاوه بر این که طراحی ظاهری آن بسیار جذاب و مشابه با محصولات موجود در صنعت هوایی است.

هارد A75 در دو ظرفیت ۱ و ۲ ترابایتی موجود است. این هارد تا ۱٫۲۲m قابلیت ضد ضربه ای دارد و تست های مربوطه را با موفقیت پشت سر گذرانده است. از مواد اولیه ی بسیار سبک ساخته شده ؛ نسبت به حرارت و فشار مقاوم می باشد. سطح بیرونی آن به صورت خط های برآمده است که به اصلاح به آن(Rugged Ridges) می گویند و همین باعث می شود مقاومت این هارد نسبت به ضربه و خط و خش بیشتر شود.

Power گفته است در تمام محصولات و به ویژه در Armor A75 به تمامی جزییات توجه کامل شده و هیچ چیز از قلم نیفتاده است. ال ای دی باریکی که به شکل L وجود دارد و نمایش دهنده ی وضعیت هارد است از تمام زوایا در دید قرار دارد چرا که دقیقاً زیر لوگوی SP و در قسمت روی هارد قرار گرفته است. با این همه قابلیت و داشتن تکنولوژی پیشرفته ی محافظت و دقت زیاد به جزییات می توان گفت Armor 75 یک هارد قابل اطمینان است و می توانید اطلاعاتتان را با خیال راحت هر جایی که دوست دارید ببرید.


مطالب تصادفی دیگر : 

هدست Arctis 3 Bluetooth محصول شرکت SteelSeries

منتظر لپ تاپ Acer Aspire A615-51G در ژانویه باشید

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر