EK دو مدل رادیاتور slim مناسب فن های ۱۴۰ میلی متری تولید کرد

توسط در

EK دو رادیاتور Slim یعنی EK-CoolStream SE 420 و EK-CoolStream SE560 رو به خط تولید رادیاتورهای خود اضافه کرد. این رادیاتورها مناسب فن های ۱۴۰ میلی متری هستند که باید برای آنها از رادیاتورهایی با ضخامت کمتر استفاده کرد تا عملکرد مناسبی داشته باشند.

از آنجایی که تولیدکنندگان کیس های کامپیوتر بیشتر تمایل به تولید محصولاتی متناسب با فن های ۱۴۰ میلی متری هستند، نیاز به رادیاتورهای CoolStream SE بیشتر و بیشتر می شود.

این رادیاتورها دقیقاً ۱۴۰ میلی متر هستند یعنی کاملاً هم اندازه ی فن های ۱۴۰ میلی متری هستند و ضخامت آنها تنها ۲۸ میلی متر است. این ویژگی ها باعث می شود این رادیاتورها بتوانند جاهایی قرار بگیرند که اکثر رادیاتورها نمی توانند وارد شوند.

این رادیاتورهای جدید کاملاً مطابق با طراحی و ظاهر EK-CoolStream هستن. قسمت مربعی رادیاتورها به طور یکسان با رنگ مشکی فلزی پوشیده شده است و پره ها هم کاملاً نازک هستند و دارای پوشش مشکی می باشند.

EK-CoolStream SE 420و EK-CoolStream SE 560 دارای طراحی FPI هستند و چون slim هم هستند در فن هایی که سرعت پایینی دارند عملکرد بهتری خواهند داشت. این رادیانورها دارای پره هایی مسی هستند.


مطالب تصادفی دیگر : 

Silicon Power هارد قابل حمل Armor A75 را به خط تولید خود اضافه کرد

منتظر لپ تاپ Acer Aspire A615-51G در ژانویه باشید

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر