فن های جدید ۱۴۰ و ۱۲۰ میلی متری و کنترل کننده ی C10L به لیست محصولات Cooler Master اضافه شد

فن جدید Cooler Master
توسط در

فن های جدید ۱۴۰ و ۱۲۰ میلی متری و کنترل کننده ی C10L:

Cooler Master به طور مسکوت سه مدل جدید فن ۱۲۰ میلی متری به علاوه ی دو مدل تغییر یافته ی ۱۴۰ میلی متری از همان فن ها را به صفحه ی محصولات خود اضافه کرد. تمام مدل  فن های ۱۲۰ میلی متری متعلق به خط تولید Master Fan Pro با طراحی های متفاوت مطابق با نیاز کاربران مختلف است:

مدل Air pressure ,Air flow و Air balanced. اسامی این مدل ها مطابق با نحوه ی کاربرد آنهاست. تمام فن ها دارای نقاط نورانی RGB هستند که داخل بدنه ی آنها تعبیه شده است. بنابراین کاربران بدون اینکه نیاز به داشتن کنترل کننده ی فن C10L داشته باشند می توانند تنظیمات نورپردازی را تغییر دهند.

تنظیمات RGB این فن ها از نرم افزارهای ASUS’ Aura Sync، MSI’s Mystic Light, ASRock’s RGB و Gigabyte’s RGB Fusion پشتیبانی می کند.

کنترل کننده ی فن C10L یک واحد سیمی است که به کاربران اجازه می دهد بتوانن حالت های مختلفی را برای نورپردازی های مختلف RGB تنظیم کنند. کاربران همچنین می توانند روشنایی رنگ ها را نیز تغییر دهند. کنترل کننده ی مذکور برای اجرا نیاز به هیچ نرم افزاری ندارد. این واحدکنترل کننده دارای شش حالت نورپردازی از قبل تنظیم شده و هفت رنگ جداگانه است. همچنین این واحد دارای تکنولوژی Breathing light هم می باشد.


مطالب تصادفی دیگر : 

EK دو مدل رادیاتور slim مناسب فن های ۱۴۰ میلی متری تولید کرد

کارایی و زیبایی با کارت گرافیک MSI GeForce GTX 1070 Ti؛ انتخاب محبوب گیمرها!

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر