شرکت Razer از دسته بازی Wolverine ادیشن رونمایی کرد

دسته بازی Razer Wolverine Edition
توسط در

دسته بازی Razer Wolverine Edition :

شرکت Razer برند پرچمدار بازی خورهای جهان امروز از Wolverine Tournament Edition خود رونمایی کرد، که مکملی برای خط تولید دسته های Wolverine XBOX اش محسوب شده و مخصوص گیمرهای حرفه ای است.

این دسته جدید دارای طراحی ارگونومیک بوده و تمامی ویژگی های دسته های Wolverine Ultimate را داراست. این دسته توسط حرفه ای های دنیای بازی آزموده و تأیید شده و این ادیشن جدید علاوه بر بهترین عملکرد، بسیار خوش دست و مناسب بازی خورهاست.

به گفته الکس گنزالز، رئیس بخش آمریکایی این شرکت این دسته با بهره گیری از بازخوردهای بازی خورهای حرفه ای طراحی و تولید شده، به نحوی که بازی خورها در رقابت ها و صحنه های حساس بازی ها بتوانند با خیال راحت از دسته های wolverine استفاده کنند.

همچنین همراه با این دسته ها از دکمه های Mecha-Tactile شرکت Razer نیز رونمایی شد که علاوه بر نرمی دارای غشایی چسبنده نیز بوده و صدای کلیک بسیار نرمی دارد. با اولین استفاده از این دسته متوجه تفاوت و خاص بودن این دسته خواهید شد، به نحوی که دیگر انتخاب اولتان دسته wolverine ادیشن خواهد بود.

دسته نسخه Wolverine برای استفاده در XBOX ONE و windows 10 طراحی شده است.

دکمه های Multi-function دارای بیش از ۵۰۰ پروفایل برای شخصی سازی است تا برای هر عنوان بازی بتوانید سبک خاصی را برای دکمه ها تعریف کنید. همچنین از دیگر نکات مثبت این دسته های قابلیت «focus»  و «agile» است تا بتوانید هدف گیری های بهتری برای headshot داشته باشید و با کوچکترین حرکت انگشت شصتتان سرعتی ترین عکس العمل را نشان دهید.

برای نورپردازی این کنترلر ها نیز از سیستم Razer Chroma بهره گرفته شده است تا بتوانید همزمان با ویبره دسته و دیگر فشردن دیگر دکمه ها از نورپردازی RGB LED و فلش های این دسته لذت ببرید. این تنظیمات بصری را می توانید با کمک Razer Synapse برای ایکس باکس شخصی سازی کرده و سپس برای استفاده مجددتان ذخیره سازی کنید.

قیمت عرضه دسته ادیشن Wolverine 119.99 دلار/ ۱۳۹٫۹۹ یورو خواهد بود.


مطالب تصادفی دیگر : 

شرکت Jonsbo خنک کننده پردازنده PC-701 top-flow را معرفی نمود

کیس های نامتقارن RedLine RL07 ، جلوه ای از هنر

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر