تاریخ انتشار بسته Turning Tides بازی Battlefield 1 اعلام شد

توسط در

بازیکنان بازی Battlefield 1 به زودی با استفاده از سومین بسته الحاقی با نام Turning Tides می توانند تجربه مبارزه بر روی زمین، هوا و دریا را داشته باشند. بسته الحاقی Battlefield 1 Turning Tides در دو بخش منتشر خواهد شد که اولین بخش آن در تاریخ ۱۱ دسامبر (۲۰ ام آذر) برای صاحبان پریمیوم عرضه می شود و بازیکنان امکان مبارزه بر روی دو نقشه جدید Cape Helles و Achi Baba را خواهند داشت.

در یکی از عملیات های مختص این دو نقشه، بازیکنان می توانند در نبردی که سربازان بریتانیایی به امپراطوری عثمانی حمله کرده بودند، یعنی شبه جزیره گالیپولی، به مبارزه بپردازند. همچنین این بسته الحاقی جدید دارای کلاس الیت infiltrator و ۶ اسلحه گرم جدید و سه اسلحه Melee برای مبارزه نفر به نفر به بازی اضافه خواهد شد.

همچنین یکی دیگر از قابلیت های بازی اضافه شدن کشتی جدید L-Class Destroyer است. بخش دوم این بازی نیز در ژانویه ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد، در این موج جدید امکان مبارزه در دو نقشه Zeebrugge و Heligoland Blight ممکن خواهد شد. همچنین C-class Airship و Royal Marines نیز در این موج دوم گنجانده شده است.

اطلاعات بیشتر آپدیت Battlefield 1 :

بر اساس اخبار , بیشتر کاربران می توانند بین دو بازه زمانی ۱ آذر تا ۱۳ ام آذر و ۱۷ تا ۱۹ ام آذر ماه به صورت رایگان از دو بسته الحاقی قبلی بازی لذت ببرند. بازیکنان می توانند در این بازه های زمانی اعلام شده وارد Battlefield 1 شده و با (یا برعلیه) ارتش فرانسه و روسیه مبارزه کرده و از نقشه ها، اسلحه ها و خودروهای جدید استفاده کنند.

همچنین حالت Frontlines به نقشه سوئز بازی اضافه خواهد شد که ترکیبی از حالت Conquest و Rush بوده و باید برای به دست گرفتن کنترل نقاطی خاص به مبارزه بپردازید.

کمپین عملیاتی بازی با نام The fall of Empires از تاریخ ۱ تا ۱۵ ام آذرماه در دسترس بوده و دارندگان این بازی می توانند از آن لذت ببرند. این کمپین عملیاتی جدید ترکیبی از دو عملیات: Conquer Hell و Iron Walls خواهد بود که این دو عملیات از رویدادهای سال ۱۹۱۸ یعنی جنگ Vittorio Veneto و Meuse-Argonne در جبهه غربی الهام گرفته است.


مطالب تصادفی دیگر :

کیبورد جاودانه اپتیکال گیگابایت AORUS K9

با مادربورد Mortar از شرکت MSI بیشتر آشنا شوید

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر