دارندگان مادربردهای MSI هوشیار باشند؛ MSI بروزرسانی امنیتی INTEL TXE 3.0 را منتشر کرد

توسط در

شرکت MSI به منظور حذف حفره‌های امنیتی خطرناک، تمهیداتی برای مادربردهای خود اندیشیده است. مادربردهای این شرکت هم‌اکنون از آخرین نسخه (Intel Trusted Execution Engine (TXE پشتیبانی می‌کنند تا امنیت سیستم شما به بالاترین حد برسد.

با توجه به بررسی‌های جامع امنیتی اینتل، تعدادی نفوذپذیری‌ امنیتی مورد شناسایی قرار گرفت که به نفوذگران اجازه می‌داد تا به پلتفرم‌‌ها و امکانات آن‌ها که توسط Intel TXE حفاظت می‌شدند، دسترسی پیدا کنند. بدین منظور شرکت اینتل ضمن تأیید این مشکل، بروزرسانی Intel TXE 3.0 را برای حل این مسئله منتشر کرد.

در حال حاضر تمام مادربردهای سری ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ ام‌اس‌‌آی با بروزرسانی بایوس و نصب آخرین آپدیت‌های نرم‌افزاری، از جدیدترین نسخه Intel TXE 3.0 پشتیبانی می‌کنند. MSI همواره اهمیت فراوانی برای امنیت و ضدهک بودن محصولات خود قائل بوده است تا تمام کاربران بتوانند در امن‌ترین شرایط به کار با کامپیوتر خود بپردازند. شرکت MSI در صورت نیاز، به ارائه آپدیت‌های بعدی نیز خواهد پرداخت تا بیشترین امنیت را برای کاربران خود به ارمغان آورد.

دارندگان مادربردهای GAMING و PRO از مادربردهای سری ۱۰۰، ۲۰۰ و ۳۰۰ ام‌اس‌‌ای هم‌اکنون می‌توانند بایوس خود را به آخرین نسخه آپدیت کنند تا بالاترین امنیت را داشته باشند.


مطالب تصادفی دیگر :

با فن قدرتمند GF120-HAF گرین ، طوفان به‌پا کنید!

برند philips از مانیتور ۳۲ اینچ جدیدی رونمایی کرد

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر