سری جدید مانیتور های فوق العاده Optix Mag از برند معروف MSI معرفی شد

مانیتور گیمینگ MSI Optix Mag
توسط در

مانیتور گیمینگ MSI Optix Mag :

MSI یکی از برترین برند های گیمینگ و سازنده قطعات مخصوص گیمینگ میباشد که کاربران برایش اهمیت بسیار زیادی دارد . MSI به منظور ارایه بهتر خدمات به گیمر ها و رفع نیاز های آن ها از مانیتور های سری جدید خود با پسوند گیمینگ و کارایی بالا برای گیمر ها و کاربران عرضه کرد .

این سری مانیتور ها که Optix Mag نام دارد متشکل از سه مانیتور با مشخصات و قیمت های مختلف است که هر گیمر یا کاربر به نسبت نیاز و بودجه خود میتواند این مانیتور هارا انتخاب بکند و بهترین استفاده را ببرد . MSI دست همه را در انتخاب با عرضه ۳ مدل باز گذاشته است .

این سری شامل سه مانیتور در دو سایز صفحه نمایش است یک مانیتور با پنلی ۲۴ اینچی و دو مانیتور با پنلی ۲۷ اینچی . این مانیتور ها با کد ها MSI Optix MAG24C و MSI Optix MAG27C و گل سرسبد این مانیتور ها با کد MSI Optix MAG27CQ که به انواع تجهیزات روز گیمینگ مزین شده است تا حس کاربری فوق العاده ای را به گیمر بدهد . MSI عملا با عرضه این سه مانیتور به صورت رسمی ورود خود به صنعت مانیتور را اعلام کرد .

مدل MSI Optix MAG27CQ از پنل VA با انحنای ۱۸۰۰R و رزولوشن WQHD با تازه سازی تصویر فوق العاده ۱۴۴Hz و سرعت پاسخگویی ۱ms برای گیمر های سریع و دقیق ساخته شده است .

این مانیتور ها همراه با زاویه دید فوق العاده ۱۷۸ درجه ای و نورابی کم و قابلیت های مراقبت از چشم . این مانیتور ها قابلیت پرخاننده شدن و ارتفاع قابل تنظیم و قابلیت کج کردن مانیتور را دارد .

انحنای مانیتور

مانیتور های گیمینگ MSI از پنلی با انحنای ۱۸۰۰R بهره میبرد که راحت ترین و بهترین نرخ خمیدگی در بین مانیتور ها برای استفاده معمولی و روزانه را دارد . این مانیتور و خمیدگی آن حس غرق شدگی در تصویر را به کاربر القا میکند و حسی پانارومایی دارد .

نجربه بازی

سری جدید مانیتور های ام اس ای با نام MSI Optix MAG مجهز به پنلی با ۱۴۴Hz+1ms است . و از پنلی VA LED بهره میبرد . این نوع قابلیت ها و پنل ها برای انواع بازی ها بسیار فوق العاده است مخصوصا بازی هایی که نیاز به سرعت در آن ها است .

ساخته شده برای گیم طولانی

این مانیتور در کنار همه قابلیت ها نگران چشم کاربران هم هست زیرا گیمر ها همیشه خود را با یک دست بازی کردن دیگر راضی نمیکنند بلکه به صورت مداوم در حال بازی هستند و خسته نمیشوند . پس این مانیتور از قابلیت های مراقبتی مانند کم بودن نور آبی بهره میبرد .

هنگام بازی کردن با این مانیتور شما خیلی دیر خستگی چشم پیدا میکنید پس به بازی خود به صورت مداوم ادامه دهید .

راحتی مانیتور

این مانیتور قابلیت انواع چرخش های پنلی را برای شما فراهم میکند پس ناراحت ارتفاع و زاویه مانیتور برای خودتان نباشید .


مطالب تصادفی دیگر :

برند BITFENIX از یک فن RGB با قابلیت های زیبا و زیاد رونمایی کرد

برند evga کارت جدید با نام FTW Ultra Silent معرفی کرد

تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر