ربات WARRIOR طراحی و ساخته شده توسط بخش کیس مادینگ PCMOD

توسط در

کیس مادینگ WARRIOR ، ربات WARRIOR :

حتما تا به حال فیلم های علمی تخیلی بسیاری دیده اید که ربات های عظیم تبدیل به ماشین و … میشدند که معروف ترین این نوع فیلم ها میتوان به تبدیل شوندگان ( transformers ) اشاره کرد .

اما داریم میگیم تخیلی یعنی همچین چیزی نباید در واقعیت قابل لمس باشه ، گروه PCMOD مفتخر است که به عنوان اولین و برترین گروه کیس مادینگ در منظقه خاورمیانه توانسته است مرز بین رویا و واقعیت را از بین ببرد .

این پروژه با اسم WARRIOR که در اصل یک کامپیوتر است در ارتفاع ۲ متر و ۱۳ سانتی متر میباشد ، در واقع این پروژه تبدیل ربات به کامپیوتر میباشد که توسط PCMOD طراحی و ساخته شده است.برای ساخته شدن اين ربات از ۱۸۰۰ قطعه جداگانه استفاده شده است و مدت زمان ساختن اين ربات بدون در نظر گرفتن زمان طراحی ۳۹ روز بوده است .این بار ماشین شما در فیلم های تخیلی تبدیل به ربات نمیشوند بلکه کامپیوتر شما در واقعیت یک ربات میباشد .

به دلیل ویژه بودن این کیس مادینگ بزرگ ، مصاحبه کوتاه با مدیر این پروژه ترتیب دادیم :

دلیل این که اسمش گزاشتید واريور چی بوده آقای حیدرپور ؟

warrior به فارسی یعنی جنگجو و مبارز و این ربات به خاطر سلاح هایی که روی دو دست و شانه هاش قرار داره حس یک ربات جنگجو رو در من ایجاد کرد ، سلاح هایی که طراحی شده بر اساس HALO CARBINE 920 هست که گیمرها شناخت خوبی به این سلاح دارن. در کل همه این عوامل باعث شد تا اسم این پروژه بزاریم warrior .

آقای حیدرپور بنظر شما از این پروژه کجا ها میشه استفاده کرد ؟ اصلا برای عموم ساخته شده ؟

اصولا این نوع پروژه ها برای نمایشکاه ساخته میشه ولی گیمر ها هم می تونن همچین چیزی به ما سفارش بدن و یه ربات خاص که می تونه یه سیستم خیلی حرفه ای رو تو خودش جا بده رو تو اتاقشون داشته باشند. البته داشتن همچین چیزی برای خیلی ها رویاست و هزینه ساخت این نوع پروژه ها خیلی بالاست.

اگر قرار باشه از صفر تا صد به خودتون نمره بدید برای این پروژه چه نمره ای مدنظر دارید ؟

سوال سختیه چون هیچ کسی نمی تونه برای کاری که خودش انجام داده نمره بده این و باید مردم بگن که این پروژه از ۱۰ چه نمیره ای میگیره نه من ولی از این بابت خوشحالم که در حین انجام این پروژه اونقدر شور و شوق داشتم که ۳۹ روز از ۸ صبح تا ۴ نصف شب روی پروژه بودم و توی این ۳۹ روز هرگز احساس خستگی نکردم چون در حال خلق چیزی بودم که همیشه در رویاهام می ساختمش.

و سوال پایانی ، گویا با مجردی خداحافظی کردید ، چه پیشنهادی برای جوانان بخصوص گیمرها دارید ؟

ازدواج….. (میخندن) چیز خوبیه ولی اگر پول و تعهد دارید برید ازدواج کنید راستی هیچ وقت با یه گیمر ازدواج نکنید چون صبح تا شب تو خونه کل میندازین که کی تو بازی بهتره (میخندن).

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. HHAC3 گفت:

    سلام. کارتون حرف نداره. لطفا ویدئوها و عکسهای بیشتری از این ربات جنگجو بزارین.