DeepCool از کیس های Electro Limited-Edition و خنک کننده های سی پی یو AIO رونمایی می کند

کیس های Electro Limited-Edition
توسط در

Deep Cool یکی از تولیدکنندگاان برتر سیستم های خنک سازی و کیس هایی با ویژگی نورپردازی است. این شرکت امسال در نمایشگاه CES2018 به معرفی سه محصول یعنی QUADSTELLAR، NEW ARK 90و Captain 240EX RGB می پردازد.

QUADSTELLAR

QUADSTELLAR اولین کیس هوشمند پی سی در جهان است و می توان نورپردازی RGB و سیستم حرارتی را از طریق یک برنامه تنظیم و شخصی سازی کرد. مادربورد ATX خانه ای بهتر از این کیس نخواهد داشت. در این کیس می توان مادربوردهای مختلف، سیستم های  خنک سازی و منبع های تغذیه در ۴ قسمت مختلف و مستقل قرار داد.بدنه ی کیس  با استفاده از تکنولوژی ریخته گری آلومینیوم ساخته شده تا حتی الامکان سبک باشد. تنها ۱۰۰ نمونه از این مدل تا ماه می ۲۰۱۸ ساخته خواهد شد.

NEW ARK 90

NEW ARK 90 هم عضو دیگری از خانواده  DEEPCOOL با تعداد محدود است که قرار است تنها ۱۰۰ نمونه از آن تا می ۲۰۱۸ در دسترس ۱۰۰ کاربر خوشبخت قرار بگیرد. این محصول بیشتر به سلیقه ی کسانی میخورد که سادگی را دوست دارند. این کیس به ویژه برای کسانی طراحی شده که دوست دارند سیستم های خنک سازی را که خودشان درست می کنند در کیسی قرار دهند که مادربورد E-ATX دارد. پنل بالا، جلو و تمام پنل سمت چپ از جنس شیشه حرارتی هستند. همچنین گزینه های زیادی برای نورپردازی RGB در این کیس وجود دارد. می توان پنل های بالایی و جلویی  را با نورپردازی RGB زیباتر کرد و یا اینکه می توان یک لوله ی خنک سازی آبی خارجی در آن تعبیه کرد.

Captain 240EX RGB

Captain 240EX RGB یک خنک ساز CPU با حلقه ای بسته است که یک پمپ کار درست ، رادیاتور ۲۴۰ میلی متری و فن dual blade که تولید همین شرکت است دارد. امسال در این نمایشگاه عظیم شرکت دیپ کول نسخه ی TR4 آن را به نمایش می گذارد. این خنک کننده با طیف وسیعی از سی پی یو ها از جمله محصولات اینتل و AMD سازگار است. این سیستم خنک سازی دارای نورپردازی RGB نیز هست که می توان به صورت سیمی و یا از طریق نرم افزار آن را کنترل کرد. این محصول در دو رنگ سفید و مشکی تا ماه می ۲۰۱۸ آماده می شود.

امروز به جز محصولات موجود در نسخه ی Electro Limited Edition، خنک ساز هوایی Fryzen را هم معرفی می کنیم. این خنک ساز به ویژه برای  پردازنده های سری Ryzen Threadripper ساخته شده است. Fryzen از تمام سوکت های AMD و AMD TR4/AM4 پشتیبانی می کند و تا آپریل ۲۰۱۸ آماده عرضه می شود. این خنک ساز با کف مسی و ۶ لوله ی حرارتی چکمه مانند کاملاً روی پردازنده های Ryzen Threadripper را می پوشاند و عملکرد بسیاربالایی دارد. فریم فن فلزی و فن دولبه ی معکوس نیز به انجام عمل خنک سازی کمک می کند. به علاوه این محصول دارای سیستم نورپردازی RGB با ۱۶٫۸ میلیون رنگ  بوده و ۵ افکت با ۳۶ حالت نورپردازی دارد. قابلیت سینک شدن با مادربورد را نیز دارد.


مطالب تصادفی دیگر : 

شرکت گلکس GeForce GTX 1070 Ti Hall of Fame نسخه ی ۸ گیگابایتی را تولید کرد

Thermaltake کیس فول تاور Level 20 را تولید کرد

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. SaeedZer0 گفت:

    خیلی معرکست