موس پد گیمینگ لمسی Draconem RGB محصول شرکت Tt eSports

موس پد Tt eSports Draconem RGB
توسط در

موس پد Tt eSports Draconem RGB :

Tt eSPORTS یک عضو جدید به خانواده ی موس پد گیمینگ DRACONEM RGB اضافه کرد.موس پد لمسی گیمینگ DRACONEM RGB دارای نورپردازی با ۱۶٫۸ میلیون رنگ RGB است، ۴ افکت نوری خیره کننده دارد و ساختار چپ ، راست و کف آن به روز شده است و همین باعث می شود نورپردازی آن زیباتر به نظر برسد. سطح این موس پد طوری طراحی شده که به راحتی می توان کنترل و سرعت مناسب را روی آن به دست آورد.

سیستم FIDO certified Touch ID که یکی از بهترین ویژگی های این موس پد است کاربر را قادر می سازد به راحتی وارد پی سی شده، در اینترنت جستجو کند و به صورت امن به انتقال اطلاعات بپردازد. کاربران می توانند با استفاده از نرم افزار یا سخت افزار نورپردازی آن را شخصی سازی کنند.

برای اینکه کاربران قادر باشند تمام رمزهایی که به صورت آنلاین دارند در یکجا جمع کنند و نیازی به به خاطر سپردن همه آنها نداشته باشند و در عین حال امنیت اطلاعات آنها هم حفظ شود این موس پد گیمینگ لمسی از استانداردهای (UAF (FIDO استفاده می کند. FIDO خلاصه شده ی عبارت Fast Identify Online یا همان شناسایی آنلاین سریع است.

علاوه بر این، تکنولوژی Iron Veil که توسط Synaptics فراهم شده است در سنسورهای بیومتریک این موس پد تعبیه شده است؛ با استفاده از این تکنولوژی فقط ۰٫۲ ثانیه برای گرفتن اطلاعات از سنسورها و هماهنگ کردن آن وقت لازم است. در نتیجه کاربر می تواند به سرعت با استفاده از اجازه ی ورود با اثر انگشت وارد ویندوز، وب سایت ها شود و فایل ها و فولدرها را رمز گذاری کند.

نورپردازی در این موس پد با ۱۶٫۸ میلیون رنگ RGB صورت می گیرد که دارای ۴ افکت و ۵ حالت روشنایی است تا جلوه ی بهتری به نورپردازی ها بدهد. موس پد لمسی DRACONEM RGB دارای سطحی از جنس لاستیک ضد لغزش است. پس کاربران به راحتی میتوانند بدون اینکه نگران لغزش موس پد و خلل در اجرای بازی باشند قهرمان جنگ ها شوند.

تنظیمات موس پد از طریق نرم افزار و یا دو دکمه که روی موس پد تعبیه شده انجام می گیرد.


مطالب تصادفی دیگر : 

Evga با تولید کیبورد گیمینگ Z10 وارد دنیای گیمرها می شود

کارت گرافیک های پاسکال شرکت NVIDIA و وگای شرگت AMD در شرف گران شدن هستند

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. SaeedZer0 گفت:

    واو عالیه