AKRacing صندلی های گیمینگ خود را در نمایشگاه CES2018 به نمایش گذاشت

صندلی گیمینگ AKRacing
توسط در

صندلی گیمینگ AKRacing :
شاید شرکت AkRacing مانند برندهای دیگر تولید کننده صندلی های گیمینگ چندان به گوشتان آشنا نباشد، اما این شرکت را به خاطر گمنامی اش دست کم نگیرید زیرا در طراحی محصولات با کیفیت پیشتاز و شناخته شده است. این شرکت در نمایشگاه CES2018 خط تولیدی صندلی های گیمینگ خود را به نمایش گذاشت که محصولاتی در رنگ های مختلف مثل قرمز و آبی را شامل میشود.

این دو رنگ جزء دو رنگ محبوب گیمرهاست اما ظاهراً شرکت های فعال در این زمینه با ترکیب مشکی و یک رنگ دیگر قهر هستند. محصولات این کمپانی در سه سری متفاوت عرضه خواهد شد :

۱- سری Core که دارای پیکربندی بیسیک است.
۲- سری Office که با هدف راحتی مشتری و تناسب برای محیط های کاری و اداری است.
۳- سری Master که بهترین محصول این شرکت بوده و دارای تمامی آپشن هاست و البته گران ترین این سری ها نیز محسوب می شود.

در هر صورت با وجود طیف وسیع محصولات تولیدی این شرکت و باز گذاشتن دست مشتری برای انتخاب حداقلی و حداکثری، چیزی که بیش از دیگر موارد نظر مشتری را به خود جلب می کند بحث گارانتی محصول است. زیرا این محصول دارای گارانتی پنج ساله خود محصول (ملزومات و بالشتک های آن)بوده و ده سال تمام پایه و قسمت های فلزی صندلی را گارانتی نموده است.

این یکی از وجه تمایزات این نوع از صندلی هاست که آن را نسبت به محصولات دیگر شرکت ها در جایگاه بالاتری برای انتخاب مشتری قرار می دهد. علت این نوع گارانتی نیز مشخص است زیرا شرکت تولید کننده سعی در باز کردن جای خود در صنعت تولید و فروش صندلی های مخصوص گیمینگ دارد، بنابراین از هیچ تلاشی برای به دست گرفتن بازار فروگذاری نمی کند.


مطالب تصادفی دیگر : 

نمایشگاه CES2018 و In Win که با کیس های حیرت انگیزش همه را تحت تأثیر قرار داده

نگاه ویژه به کمپانی MSI در نمایشگاه معتبر CES 2018

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. SaeedZer0 گفت:

    به اینا میگن یه صندلی راحت و معرکه