شرکت Riotro کیس میدتاور CR488 را معرفی کرد

کیس Riotro CR488
توسط در

کیس Riotro CR488 :

شرکت Riotro کیس جدید خود با نام CR488 را که یک کیس مید تاور ATX را معرفی کرد. این کیس فضای کافی برای قرار گرفتن کارتهای گرافیکی طویل، خنک کننده های سی پی یو بلند و تعداد زیادی درایو را داراست. کیس جدید معرفی شده از این شرکت استایل ویژه و انحصاری Ritro را داشته و دارای همان خط قرمز همیشگی و خاص است.

در داخل کیس شاهد قالب پارتیشن بندی افقی هستیم اما به طور کامل پارتیشن بنده نشده است و بیشتر جنبه پیشنهادی دارد (البته کمی تحمیل هم وجود دارد). بخش بالایی قابلیت جا دهی یک مادربورد با ۷ کارت توسعه و جای کافی برای قرار گرفتن کارتهای گرافیکی به طول ۴۱٫۵ سانتیمتر، خنک کننده های سی پی یو با ارتفاع ۱۶٫۵ سانتیمتر را داراست.

بخش پایینی کیس نیز جای کافی برای PSU (بیش از ۲۲ سانتیمتر فضا) و کدی درایو ۳٫۵ اینچی را داراست که از هر دو بخش قابل دسترسی است.

در پشت سینی مادربورد نیز قابلیت نصب ۲ درایور ۲٫۵ اینچی وجود دارد. قسمت تهویه نیز شامل دو ۱۲۰ میلی متری یا یک ۱۴۰ میلی متری در ورودی جلو، دو ۱۲۰ میلی متری برای خروجی هوا در بالا و یک خروجی هوا جانبی ۱۲۰ میلی متری است.

از نظر جای دهی رادیاتور نیز رادیاتورهایی با ابعاد ۲۴۰ * ۱۲۰ میلی متر می تواند در پنل جلویی و بالایی نصب شود. ابعاد کلی کیس ۴۶۷mm x 205 mm x 423 mm است و وزن اصلی کیس حدوداً ۵٫۶ کیلوگرم است. اتصالات پنل جلویی کیس شامل دو پورت یو اس بی ۳٫۰  و جک HDA است. این کیس Riotoro CR488 جادار را هم اکنون با قیمت ۴۴ پوند می توانید خریداری کنید.


مطالب تصادفی دیگر : 

با میکروفون حرفه ای Seiren Elite شرکت Razer همیشه روی خط باشید

محصولات گیمینگ جدید MSI پیش روی گیمرهای مشتاق؛ هدست گیمینگ GH60 و ماوس و کیبورد GK40 Combo

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر