کیس Versa J21 با پنل شیشه سکوریت

کیس Versa J21
توسط در

کیس Thermaltake Versa J21 :

امروز شرکت Thermaltake کیس مدل Versa J21 نسخه شیشه سکوریت (CA-1K1-00M1WN-00) را معرفی نمود، این کیس از سری Versa J21 است ولی اینبار با پنل شیشه سکوریتی که سمت چپ کیس را به کلی پوشانده است.

بیشتر جنس کیس استیل و پلاستیک ABS بوده و از نسل کیس های مید تاور ATX محسوب می شود. پیکربندی پارتیشن ها نیز به صورت افقی است و بخش بالایی آن مخصوص سینی مادربورد بوده و فضایی بیش از ۳۱ سانتیمتر برای قرارگیری کارتهای گرافیک، ۱۶ سانتمتر ارتفاع برای خنک کننده های سی پی یو و نصب دو درایور ۲٫۵ اینچی را داراست.

بخش پایینی کیس نیز به طور کلی پوشانده شده و به داخل آن دید نداشته و فقط از سمت راست قابل دسترسی است. بخش جایگیری PSU فضایی بیش از ۲۲ سانتمتر طول داشته و دو سینی ۳٫۵ اینچی برای جای گیری درایوها دارد که در داخل هرکدام یک درایور ۲٫۵ اینچی همراه با دو درایو دیگر ۲٫۵ اینچی جای می گیرد.

بخش تهویه کیس نیز شامل سه ورودی جلویی ۱۲۰ میلی متری یا دو ۱۴۰ میلی متری، خروجی هوای بالایی شامل ۱۴۰ میلی متر با دو ۱۲۰ میلی متری و خروجی هوای جانبی شامل یک ۱۲۰ میلی متری می شود.

برای نصب رادیاتور نیز می توانید یک رادیاتور ۳۶۰ میلیمتری در ۱۲۰ میلی متری یا یک ۲۸۰ میلی متری در ۱۴۰ میلی متری را در قسمت جلویی پنل و یک رادیاتور ۲۸۰ میلی متری در ۱۴۰ میلی متری یا ۲۴۰ میلی متر در ۱۲۰ میلی متری را در قسمت بالایی کیس نصب کنید. قابلیت های اتصالی موجود در پنل جلویی نیز شامل دو پورت یو اس بی Type-A، پورت یو اس بی ۲٫۰/۱٫۱ و جک HDA می شود.


مطالب تصادفی دیگر : 

آیا شایعه خرید EA توسط Microsoft حقیقت دارد؟!

مصاحبه: میز غذاخوری که تبدیل به کیس شد!

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. SaeedZer0 گفت:

    عجب طراحی معرکه ای داره