آیا شایعه خرید EA توسط Microsoft حقیقت دارد؟!

خرید EA توسط Microsoft
توسط در

امروز شایعه ای در سراسر وب پخش شده بود با این عنوان که ماکروسافت قصد به دست آوردن EA تولید کننده بازی را دارد. در حال حاضر هیچ جزئیات قابل استنادی وجود نداشته و می توان گفت تأییدی برای این قضیه وجود ندارد. اما با وجود این خود شرکت ماکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد با درآمد و جریان نقدی اش دست به کار جدیدی بزند مثلاً به دنبال انتشار بازی های انحصاری برای ایکس باکس وان است.

منبع این شایعه Polygon وب سایت مربوط به اخبار حوزه گیمینگ بود که امروز با گنجاندن مقاله ای در سایت خود مبنی بر کمبود بازی های انحصاری برای ایکس باکس وان این موضوع را تحت پوشش قرار داده بود و به این شایعه تأمل برانگیز دامن زد.

البته خود سایت نظری کاملاً متفاوت را دارد و منبع خبری که منتشر کرده را کاملاً معتبر و منبعی آگاه و نزدیک به شرکت ماکروسافت اعلام کرده است. البته برطبق همین شایعه منتشر شده شرکت ماکروسافت شرکت Valve و PUBG را نیز در نظر دارد. درحال حاضر شرکت ماکروسافت حدود ۱۳۰ میلیون دلار پول در جریان دارد که می تواند برای خرید یا تحت کنترل گرفتن شرکت های دیگر از آن استفاده کند و این در حالی است که ارزش دلاری شرکت EA مبلغی بالغ بر ۳۵ بیلیون دلار است.

یک تحلیلگر برجسته داده های تحقیقاتی به نام جوست وان دورن نیز در مورد این شایعه گفته است که به زودی Polygon اخبار بیشتری در مورد این قضیه منتشر خواهد کرد و به نحوی این شایعه را تأیید نموده و گفته است که در آینده ای بسیار بسیار نزدیک خبرهای جدیدی در مورد خرید شرکت ماکروسافت دریافت خواهیم کرد.

اما سایت پی سی ماد چنین احتمالی را به رسمیت نشناخته و خرید و در دست گیری Electronic Arts توسط شرکت ماکروسافت بیشتر شایعه میداند تا یک خبر معتبر هرچند شاید این نظر ما اشتباه دربیاد و شاهد یک خبر بزرگ در بخش گیمینگ باشیم  ، نظر شما چیست ؟


مطالب تصادفی دیگر : 
با کیبورد بلوتوث Retro Classic در زمان سفر کنید
مصاحبه: میز غذاخوری که تبدیل به کیس شد!
تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. SaeedZer0 گفت:

    الکترونیک آرت هیچ وقت از این کارها رو نمیکنه و فقط به فکر جیب خودشه با لوت باکس ها همین