با کیبورد CORSAIR K68 RGB ، کف اقیانوس هم بازی تان را ادامه دهید

کیبورد CORSAIR K68 RGB
توسط در

کیبورد CORSAIR K68 RGB :

شرکت CORSAIR تولید کننده جهانی لوازم جانبی و تجهیزات گمینگ امروز کیبورد جدید مکانیکی ضد آب K68 RGB خودش را معرفی کرد. سوییچ کلیدهای استفاده شده در این کیبورد ۱۰۰% CHERRY بوده و نور پس زمینه RGB هر کدام از کلید های آن به صورت جداگانه قابل برنامه ریزی و نورپردازی است که با استفاده از همین قابلیت گیمرها می توانند بدون محدودیت با نورهای روی کیبوردشان بازی کنند.

هرکدام از کلیدهای استفاده شده در K68  ضد آب و ضد خاک بوده و دارای نرخ حفاظتی IP32 است، یعنی هیچ اتفاق و حادثه ای نمی تواند گیمری که دارای این کیبورد باشد را از ادامه بازی اش بازدارد. این کیبورد دارای قابلیت های بسیاری است از بخش جدا شدنی زیر مچی گرفته تا کلید های انحصاری کنترل مالتی مدیا، که همگی با استفاده از نرم افزار قدرتمند CORSAIR Utility قابل کنترل و تغییر نورپردازی هستند.

مانند دیگر کیبوردهای مکانیکی عرضه شده توسط شرکت CORSAIR ، سوییچ های کلید کیبورد K68 RGB از جنس Cherry MX  طلا، ساخت کشور آلمان بوده و می توان از این کیبوردها به عنوان قابل اعتماد ترین و بادوام ترین کیبوردهای مکانیکی موجود یاد کرد. هرکدام از سوییچ ها قابلیت بیش از ۵۰ میلیون بار فشرده شدن را داشته و شرکت سازنده کیفیت کیبورد را تا ۵۰ میلیونیم باری که آن فشار می دهید تضمین نموده و تا آخرین لحظه عمر این سوییچ ها همان حس استفاده اولیه از آن را خواهید داشت.

قیمت کیبورد K68 RGB در حدود ۱۱۹٫۹۹ دلار است که چندان دست نیافتنی نبوده و با این همه قابلیت و امتیازی که این کیبورد دارد، واقعا ارزش خرید را داراست. کیبورد K68 RGB 100% anti-ghosting  بوده و می توانید از فشرده شدن دکمه مورد نظرتان در هر شرایطی مطمئن باشید.

با کمک کیبورد CORSAIR نهایت کنترل در دستان شما خواهد بود و هر اتفاقی که بیافتد شما بازهم می توانید با خیال راحت به بازی کردنتان ادامه دهید.


مطالب تصادفی دیگر : 

شرکت Riotro کیس میدتاور CR488 را معرفی کرد

با میکروفون حرفه ای Seiren Elite شرکت Razer همیشه روی خط باشید

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر