با میکروفون حرفه ای Seiren Elite شرکت Razer همیشه روی خط باشید

توسط در

میکروفون Razer Seiren Elite :

شرکت Razer از نسخه جدیدی از میکروفون های سطح حرفه ای خود با نام Seiren Elite رونمایی کرد.

میکروفون Razer Seiren Elite از نوع USB داینامیک است که برای افراد دارای کانال های یوتیوبی و کسانی که دائماً روی خط هستند، امکانات ویژه و کیفیت نوینی را ارائه می کند. طراحی کپسول مانند این محصول و دارا بودن دو فیلتر صدای داخلی باعث می شود تا صدای گوینده گرم تر و دلنواز تر در گوش شنونده طنین انداز شود.

میکروفون Razer Seiren Elit از یک کپسول داینامیک و الگوی cardoid بهره می گیرد تا بتوانید همه فرکانس ها را با بهترین کیفیت پوشش دهید. فیلتر high-pass داخلی این میکروفون از ویبره های فرکانس پایین ناخواسته جلوگیری کرده و نویز و جریان هوا را به کلی از صدایتان حذف خواهد کرد.

همچنین در زمانی که گوینده هیجان بسیار زیادی داشته باشد، یک محدود کننده صوتی digital/analog به صورت خودکار تنظیمات صوتی را انجام می دهد تا از تغییر نامطلوب در شکل موج سیگنال در هنگام مخابره سیگنال جلوگیری شده و اصوات جاری و اصوات ضبط شده به صورتی روان و متعادل به گوش برسد.

بسیاری از میکروفون های حرفه ای موجود برای بهترین عملکرد نیاز به تجهیزات جانبی دیگری مثل میکسرها و کانورتورها (تبدیل کننده ها) دارند. اما خوشبختانه محصول پیش رو، Razer Seiren Elite این مشکل را حل کرده است و دیگر نیازی به این لوازم جانبی نداشته و فقط می توانید بر روی کارتان تمرکز کنید.

 

استفاده از این میکروفون شرکت Razer نیاز به هیچ نصبی نداشته و کافی است آن را به سیستم خود وصل کرده و در لحظه از آن استفاده کنید، حتی دیگر نیازی به آمپلی فایر، میکسر یا مبدلهای سیگنالی هم نخواهید داشت. این محصول آخرین نسخه ارائه شده از شرکت Razer است و قیمت احتمالی این محصول ۱۹۹٫۹۹ دلار / ۲۱۹٫۹۹ یورو است.


 

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. SaeedZer0 گفت:

    واقعا ریزر کارش درسته