بالاخره خنک کننده CPU شرکت ARCTIC عرضه شد

فن ARCTIC Freezer 33
توسط در

فن ARCTIC Freezer 33 :

شرکت ARCTIC مدل جدیدی را به سری مدل های Freezer 33 اش که مدل بسیار موفقی بودند، اضافه نمود. نام این مدل جدید Freezer 33 eSports ONE است.

این خنک کننده سی پی یو قدرتمند دارای ظرفیت بالای خنک کنندگی بوده و به سادگی بر روی سیستم ها قابل نصب است. از دیگر ویژگی های این خنک کننده می توان به ظاهر جدید آن با فن های BioniX رنگی اشاره کرد.

این خنک کننده در رنگهای زرد، مشکی سبز و سفید و قرمز عرضه شده است و برای سی پی یو هایی که ۲۰۰W گرما تولید می کنند، مناسب خواهد بود. آفست لوله های انتقال گرمایی این خنک کننده به طور ایده آلی گرما را در هیت سینک ها پخش می کنند.

پوشش گرمایی مخصوص فن های آلومینیومی این محصول آن را برای دفع گرما فوق العاده ساخته و همراه با آفست لوله های گرمایی عملکرد خنک کننده این محصول به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

فن گیمینگ BioniX F120 استفاده شده در CPU ARCTIC Freezer 33 به علت کم صدایی و جریان بهینه هوا و عمر مفیدش از دیگر محصولات متمایز است. سرعت فن این محصول با تکنولوژی PMW Sharing بین ۲۰۰ تا ۱۸۰۰  دور در دقیقه است.

در مجموع خنک کننده Freezer 33 eSports ONE برج خنک کننده سی پی یو بی صدایی است که با عملکرد عالی تا ۲۰۰W TDP خواسته بسیاری از افراد را بر آورده می سازد. این مدل خنک کننده با سوکت های Intel  و AMD سازگاری دارد.

ویژگی های اصلی خنک کننده Freezer 33 eSports ONE

دارای فن BioniX بهترین جریان هوا نسبت به میزان نویز تولیدی

موتور بی صدای ARCTIC جدید

۲۰۰ تا ۱۸۰۰ دور در دقیقه (کنترل PWM)

عمر بیشتر با دمای پایین کویل (سیم پیچ)

سازگار با سوکت های Intel و AMD

وشش دمایی خاص و آفست لوله های گرمایی برای دفع گرمای بهینه

چسب های ضد لرزش برای عملکرد بی صدا

قابلت نصب آسان

دارای چسب دمایی MX-4

قیمت این محصول هم اکنون در فروشگاه آمازون  ۲۹٫۹۹ یورو/ دلار و پوند است.


مطالب تصادفی دیگر : 

تجربه متفاوت از بازی های رایانه ای با سیستم گیمینگ MSI به صورت رایگان

با کیبورد CORSAIR K68 RGB ، کف اقیانوس هم بازی تان را ادامه دهید

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر