بازگشت قاب کیس های فانتزی In Win با نصف قیمت

قاب کیس In win
توسط در

قاب کیس In win :

دراصل شرکت In Win اولین کیس های باز مینی قاب شکل خود را در سال ۲۰۱۴ تولید نمود و با وجود استقبال بسیار زیادی که از تولید این محصول شد و طرفدارانی که در بین دارندگان سیستم های شخصی پیدا کرد خیلی زود از دسترس خارج شد.

علت این خارج شدن نیز به شرکت تایوانی الاصل تولید کننده این قاب کیس ها یعنی In Win باز می گردد که تنها تعداد محدودی از این محصول را روانه بازار کردند.

اگر سال ها پیش در فکر خرید مینی کیس D-Frame از این شرکت بوده اید و آرزوی داشتن یکی از این کیس ها جمع و جور را داشته اید. خب رویایتان محقق شده است و مجدداً شرکت اقدام به تولید و عرضه این کیس های مینی بامزه و جذاب نموده است و تنها دو تغییر جزئی در تولیدات جدیدش به وجود آورده است.

حدوداً چهار سال پیش این کیس مینی تنها در رنگهای نارنجی، قرمز و مشکی عرضه می شد اما اکنون شرکت سه رنگ دیگر آبی، سبز و سفید را نیز به تنوع رنگی این قاب کیس اضافه نموده است.

البته تغییر دیگر که بی نهایت خوشحالتان خواهد کرد تغییر در قیمت این محصول است که اکنون این محصول به جای قیمت ۳۵۰ دلار آمریکا با قیمت ۱۹۹ دلار روانه بازار شده است.

اگر برای خرید این محصول وسوسه شده اید می توانید این قاب کیس های مینی شرکت In Win را از سایت آمازون به صورت آنلاین خریداری کنید.


مطالب تصادفی دیگر :

دورخیز کارت گرافیک GTX 1070 Ti شرکت السا برای بازار آسیا

شرکت AMD نسل جدید خنک کننده CPU با نام Wraith Prism را معرفی کرد

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر