آیا به زودی تلویزیون و مانیتورهای ۸K به بازار خواهند آمد؟

مانیتور های 8k
توسط در

مانیتور های ۸k :

همین تازگی ها بود که تلویزیون ام با کیفیت ۱۰۸۰p را فروختم و یک تلویزیون جدید  ۴k خریدم.  قطعاً چند سالی باید با این تلویزیون جدید کار کنم. با این حال تکنولوژی به هیج کسی رحم نمی کند و نسل جدید ۸K در راه است!

خیلی زود این مدلها روانه بازار شده و مغازه دارها تلاش خواهند کرد تا تلویزیون و مانیتورهای ۸K شان را به شما بفروشند. این خیلی زود که می گوییم از رگ گردن هم به شما نزدیک تر است!

زیرا مدیر عامل شرکت AU Optronic قصد ارسال پنل تلویزیون های ۸K به شرکت های سازنده در نیمه اول امسال را تأیید کرده است. این گفته توسط خبرگزاری ها نیز تأیید شده است.

خب پس این داستان ادامه دارد!!!

با توجه به اینکه خبرها حاکی از آن است که سایز این پنل ها ۶۵ تا ۸۵ اینچی است، پس شاهد ظهور تلویزیون های ۸K با همان مدل های قبل خواهیم بود. (مگر اینکه انویدیا قصد تولید مانیتورهای گیمینگ با سایز بزرگ را داشته باشد!)

در هر دو صورت به زودی تلویزیون و مانیتورهای ۸K به بازار خواهند آمد و بهتر است خود را برای استقبال از این نسل جدید آماده کنیم.

البته یکی از معایبی که با خرید چنین مانیتورهایی روبرو خواهیم شد، درگیر شدن شدید پردازنده گرافیکی برای برآمدن از پس این همه پیکسل خواهد بود. از نظر ما کارتهای گرافیکی موجود کنونی زور کافی برای انجام چنین کاری را ندارند.

شرکت AUO هنوز هیچ چیزی در مورد قیمت احتمالی این محصولات نگفته است اما با وجود اینچ بالای ۶۵، باید شاهد قیمت های بسیار سنگینی برای چنین تلویزیون ها و مانیتورهایی باشیم.


مطالب تصادفی دیگر :

بازگشت قاب کیس های فانتزی In Win با نصف قیمت

موس مایکروسافت مخصوص سرفیس بازها عرضه شد

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر