رونمایی از عروس کیس های شرکت کولر مستر با نام H500P

 MasterCase H500P
توسط در

 MasterCase H500P :

بالاخره کیس جدید خوش قیافه و سفید رنگ شرکت کولر مستر با نام H500P معرفی شد.

اگر با نگاه اول به این کیس متوجه فن های RGB این محصول نشده اید، لازم است بگوییم که این کیس استثنائی مجهز به دو فن RGB، ۲۰۰ میلی متری برای تهویه هوای داخل کیس است.

همانند همگی کیس های شرکت کولر مستر، این نسخه جدید نیز دارای ظرفیت و فضای کافی داخلی بوده و قطعاً کاربر را راضی خواهد نمود.

بخش بالایی و جلویی کیس تقویت شده است و به این راحتی ها جدا نخواهد شد. همچنین کیس به نوعی طراحی شده است که نصب PSU یا همان منبع تغذیه از پشت، دیگر کار دشواری نبوده و نیازی به برداشتن قاب بخش منبع تغذیه نیست.

کیس H500P فقط سفید رنگ نبوده و پنل جلویی این محصول زیبا به صورت شبکه ای طراحی شده تا علاقمندان بتوانند با کمک فن های RGB ، ۲۰۰ میلی متری تصویر واضحی از نحوه عملکرد این محصول داشته باشند.

کیس جدید کولر مستر با دارا بودن پوشش منبع تغذیه، کاور پردازنده و پوشاننده کابلهای اضافه شما را به سمت آینده مدیریت کابلهای کیس هدایت خواهد کرد!

دیگر کابل ها جلوی چشمتان این سو و آن سو پراکنده نخواهند بود.

دو اسلات PCI جانبی به شما اجازه این را می دهد تا یکی از کارت های گرافیکی را به صورت عمودی به نمایش بگذارید. تمامی محتویات داخل کیس را نیز می توانید از داخل پنل شیشه ای نشکن کناری کیس به رنگ خاکستری روشن، مشاهده کنید.

کیس MasterCase H500P فضای کافی برای رادیاتورهای ۳۶۰ میلی متری در بالا و قسمت جلویی را دارا بوده و دارای کنترلر RGB است و همچنین می توانید دو فن RGB این کیس را نیز تحت اختیار خود بگیرید.

همچنین اسپلیتر کانکتور RGB و اداپتور ۴ پینی را نیز به ویژگی های این کیس اضافه کنید. این محصول خوش قیافه از هفته دیگر با قیمت ۱۵۹٫۹۹ یورو در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.


مطالب تصادفی دیگر :

شرکت Phanteks واتر بلاک سری Glacier را معرفی نمود

با نسل جدید مانیتورهای گیمینگ خمیده Optix MPG همه هدفها را بزنید

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر