کوچکترین و ارزان ترین خنک کننده پردازنده با نام Tiny SE-812i عرضه شد

خنک کننده Tiny SE-812i
توسط در

خنک کننده Tiny SE-812i :

شرکت IDE-Cooling کوچک ترین برج خنک کننده پردازنده با نام SE-812i را تولید کرد،

می توان به جرأت گفت که این برج کوچکترین خنک کننده پردازنده ای است که در این چند سال اخیر روانه بازار شده است.

این مدل خنک کننده بسیار مناسب افرادی است که فقط نیازمند یک مدل در دسترس و ارزان قیمت هستند و قطعاً از چنین مدل ارزان قیمت و کوچکی نمی توان از نظر انتقال دما، توقع رقابت با مدل های حرفه ای را داشت.

طراحی این محصول بسیار نوآورانه بوده و دارای دو لوله حرارتی مسی به ضخامت ۶ میلی متر است که ارتباط مستقیمی با پایه پردازنده برقرار می کند و از طریق لوله های فین آلومینیومی با فن ۸۰ میلی متری پردازنده را خنک می کند.

توان طراحی گرمایی این محصول فوق العاده کوچک ۹۵ وات بوده و می توانید این خنک کننده را با پردازنده هایی مانند i7-8700K جفت کنید، اما به هیچ وجه توقع برآمدن از پس اورکلاکینگ را از این کوچولوی دوست داشتنی نداشته باشید.

در حال حاضر این خنک کننده از سوکت LGA115x و همچنین AM4-specific SE812i پشتیبانی می کند.

فن ۸۰ میلی متری به کار رفته در این مدل ارائه شده نیز تا ۲۲۰۰ دور چرخش در دقیقه را پشتیبانی کرده و ۲۸٫۷ CFm هوا را به بیرون انتقال می دهد، صدا و نویز تولیدی توسط این فن نیز میزان ۲۳٫۳ دسی بل اندازه گیری شده است.

 

ابعاد این خنک کننده پردازنده فوق کوچک ۸۵ میلی متر x 85 میلی متر x 120 میلی متر بوده و وزن تقریبی آن نیز برابر با ۲۳۰ گرم است.

متأسفانه اطلاعات خاصی در مورد قیمت این محصول در رسانه ها و سایت های اخبار تکنولوژی و سخت افزاری منتشر نشده اما قطعاً دارای قیمت بسیار رقابتی نسبت به دیگر محصولات هم رده خود خواهد بود.


مطالب تصادفی دیگر :

احتمال زیاد جریان Battlefield V در جنگ جهانی دوم خواهد بود

کیس گیمینگ Panzer-G، زیبایی و کارایی با قیمتی مناسب

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر