احتمال زیاد جریان Battlefield V در جنگ جهانی دوم خواهد بود

توسط در

Battlefield V :

به گزارش VentureBeat سری بعدی بازی بتل فیلد در محیط و موقعیت جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت. به گفته این منبع خبری، این اطلاعات از طریق منابع معتبر ولی ناشناس که با شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) در همکاری بودند منتشر شده است.

در حال حاضر نام اعلام شده برای این نسخه جدید از بازی بتل فیلد Battlefield V نام گذاری شده است که چنین نامی طی انتشار اسکرین شاتی از نام بازی در سایت reddit بر سر زبان ها افتاده است.

بنابراین این نسخه ادامه Battlefield 4 خواهد بود که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد. بنابراین این بازی Battlefield V خواهد بود که البته قبلاً در EA با نام Battlefield 2 شناخته شده بود.

علت این نام گذاری هنوز هم مشخص نبوده و کمی ابهام برانگیز است.

تا پیش از این نسخه بعدی بازی Battlefield V در سال ۲۰۱۶ با نام Battlefield 2 شناخته شده بود و با توجه به این نام گذاری پیش فرض، بتل فیلد ۱ بازیکن را به محیط بازی جنگ جهانی اول می برد، بنابراین این بازی به دلیل اینکه مخاطب را به فضای جنگ جهانی دوم می برد و جریان بازی در آنجا اتفاق خواهد افتاد، باید بتل فیلد ۲ نام گذاری می شد.

در پایان نیز لازم است به این نکته اشاره کنیم که تا مدتی شرکت الکترونیک آرتز و دایس تصمیم گرفته اند تا برای مدتی به سراغ نبردهای آینده و سبک جدید نروند، بنابراین این نسخه از بازی نیز به توافق همه شرکت ها در جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت.


 مطالب تصادفی دیگر :

مصاحبه با کیس مادینگ برتر سال جهان با نام WING X99

کیس گیمینگ Panzer-G، زیبایی و کارایی با قیمتی مناسب

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر