در نسخه ۴ Call of Duty: Black Ops منتظر تغییرات بزرگ باشید

Black Ops 4
توسط در

Black Ops 4 :

بازی Call of Duty : Black Ops 4 در تاریخ ۲۰ مهرماه برای پلی استیشن ۴، ویندوز PC و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد، این خبر توسط شرکت Activision، منتشر کننده این بازی نیز مورد تأیید قرار گرفت.

این شرکت اطلاعات جامعی در مورد نسل بعدی بازی Call of Duty در اختیار علاقمندان قرار نداد و فقط اشاره ای به عبارت «تجربه جدیدی ازActivision» داشت و البته قول این را داده است تا اطلاعات بیشتری در مورد بازی Call of Duty : Black Ops 4  در تاریخ ۲۷ اردیبهشت به صورت رسمی منتشر کند.

کانال رسمی بازی Call of Duty در یوتیوب نیز بیکار نمانده و تیزر جدیدی از این بازی را منتشر نموده است،البته این ویدئو فقط محدود به لوگوی بازی نبوده و اطلاعاتی فراتر از آن را در اختیار کاربر قرار می دهد.

تیزر شعار «هر آنچه که می دانستید را فراموش کنید» را نمایش می دهد که با گفته صاحب شرکت مبنی بر تغییری در تجربه بازی مطابقت دارد و نشان می دهد که باید منتظر تحولی جدید در بازی Call of Duty : Black Ops 4 باشیم.

قطعاً شماهم دقت کرده اید که سری جدید این بازی سبک شوتر که میلیاردها دلار درآمد عائد شرکت کرده است، زودتر از روال مقرر عرضه خواهد شد.

به طور کلی می توان گفت سری ۴ این بازی یک ماه زودتر از نسخه های قبلی روانه بازار خواهد شد که در نوع خود جالب توجه است. البته نکته دیگر نیز این است که این بازی برای نینتدو سوییچ که یکی از کنسولهایی است که در مدت زمان کم در لیست کنسول های پرفروش قرار گرفته، عرضه نخواهد شد.

نکته جالب دیگر نیز این است که امسال این نسخه جدید از Call of Duty قصد دارد مسیری مشابه destiny 2  را طی کند و با سرویس های آنلاین Battle.net و Blizzard مشارکت داشته باشد.


مطالب تصادفی دیگر :

شرکت گرین با خنک کننده NOTUS-95 قیمت ها را زیر سؤال برد

جشنواره MSI به مناسبت سال نو؛ هدیه بگیرید و از بازی در تعطیلات لذت ببرید!

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر