پیکربندی دوگانه کارت گرافیک با پل SLI HB شرکت Colorful

پل SLI HB شرکت Colorful
توسط در

پل SLI HB شرکت Colorful :

شرکت انحصاری و چینی الاصل Colorful تکنولوژی، تولید کننده حرفه ای کارت های گرافیک، مادربرد و راه حل های حافظه ای کیفیت بالا با افتخار پل iGame SLI HB با قابلیت پشتیبانی از کارت های گرافیکی شرکت COLORFUL را روانه بازار کرد.

این پل جدید iGame SLI GB مود dual-link SLI را پشتیبانی می کند که از این طریق می توانید عملکرد کارتهای گرافیکی ای مانند NVIDIA 10-Series را که از اتصال آرایش NVIDIA SLI پشتیبانی می کنند را ارتقا ببخشید.

این پل جدید COLORFUL iGame SLI HB با واحدهای پردازنده گرافیکی پاسکال سری ۱۰ انویدیا سازگاری داشته و می تواند عملکرد SLI را بهبود ببخشد و پهنای باندی دو برابر پل های SLI سنتی را پشتیبانی کند.

البته این پل جدید SLI HB با کارتهای گرافیکی SLI قدیمی شرکت انویدیا نیز سازگاری دارد و عملکرد هر دو واحد پردازنده گرافیکی را ارتقا بخشیده و باعث می شود تا در حین اجرای بازی های بسیار سنگین هم دچار مشکل نشوید.

البته ارتقا تمام چیزی نیست که با استفاده از این پل نصیب تان خواهد شد، بلکه این عملکرد بهتر باعث افزایش رزولوشن تصویر و نرخ تصویر بیشتر می شود که می توان گفت مکملی برای عملکرد بهتر مانیتورهای باکیفیت امروزی است.

توسعه دهندگانی که به دنبال نصب SLI با ظاهر زیبا هستند می توانند از این COLORFUL iGame SLI HB Bridge به عنوان مکمل استفاده نمایند.

این پل ها به گونه ای طراحی شده اند تا پیکربندی SLI دو-مسیره را پشتیبانی کنند. این محصول هم اکنون با گزینه های ۲ اسلاته، ۳ اسلاته و چهار اسلاته در دسترس هستند.

iGame SLI HB در سه سایز متفاوت ۴۰، ۶۰ و ۸۰ میلی متری عرضه شده تا فاصله های متفاوت اسلات های PCI و کارت گرافیک را پشتیبانی کند. البته ناگفته نماند که یک نشانگر LED ارتباط نیز بر روی این محصول تعبیه شده است.


مطالب تصادفی دیگر :

نوت بوک نجومی گیمینگ تیتان GT83VR شرکت MSI

اعلام اشتراک ۷ روزه رایگان Origin Access توسط EA!

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر