آیا از رکورد شکنی های پیاپی Far Cry 5 با خبر هستید؟

Far Cry 5
توسط در

Far Cry 5 :

بازی Far Cry 5 تنها یک هفته بعد از عرضه اش نسبت به Far Cry 4 فروش دو برابری داشته که این آمار فروش به این معنی است که رکورد سریعترین فروش این بازی در تاریخ با انتشار Far Cry 5 شکسته شده است.

البته برطبق همین آمار که از آن سخن می گوییم نیمی از فروش ها مربوط به خرید دیجیتالی بازی بوده است.  از نکات و آمارهای بسیار بامزه در بازی فار کرای ۵ می توان به این اشاره کرد که بازیکنان در این مدت ۵٫۱ میلیون ماهی صید کرده اند و به مدت ۱٫۱ میلیون ساعت با یک خرس به نام چیز برگر درگیر شده بودند!

حال بازی Far Cry 5 با فروش ۳۱۰ میلیونی دلاری اش در همین هفته ابتدایی به عنوان دومین بازی پرفروش شرکت Ubisoft شناخته شده و این تنها یکی از رکوردهایی است که این بازی زده است و دومین رکورد مربوط به بازی خورهاست!

در همین یک هفته حدوداً ۵۵ هزار ساعت پخش زنده این بازی بر روی شبکه های ویدئویی آنلاینی نظیر یوتیوب و توییچ پخش شده است که بیش از ۱۱۷ میلیون بازدید داشته است. این رکوردها و آمارها همگی نشانگر محبوبیت بیش از حد عنوان بازی Far Cry 5 هستند و بازی خورها را برای خرید این بازی هیجان انگیز مطمئن تر خواهد کرد.

به گفته لارنت دتاک، مدیرعامل شرکت بازی سازی Ubisoft: «بازی فار کرای ۵ دارای محیط بازی بسیار وسیع و پر از داستان های رنگارنگ و هیجان انگیز است و ما خدمت تمامی بازی خورها و طرفدارهای جدیدی که به ما می پیوندند خوش آمد می گوییم و به دنبال وسعت بخشیدن جامعه مان هستیم».

بازی  نخستین بازی از این فرنچایز است که داستان بازی در ایالات متحده ی آمریکا جریان دارد.

همچنین Far Cry 5 به نحوی طراحی شده است که می تواند با آزادی کامل داخل دنیای بازی بچرخد و از بازی لذت ببرد.  در پایان نیز بهتر است بدانید که این بازی بر روی سه پلتفرم PC ، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شده است.


مطالب تصادفی دیگر :

با باریکترین لپ تاپ گیمینگ ایسوس Zephyrus M آشنا شوید

قدرت بیشتر با هسته‌های بیشتر؛ گیمینگ و کارایی را با مادربردهای جدید MSI

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. Maverick گفت:

    جالبه من شخصا فکر نمیکردم فارکرای اینقد خوب ظاهر بشه البته این خوبی هم نسبت به خود بازی های یوبی سافته! باید توجه هم بکنیم که این بازی های گنده نبودن تقریبا موقع عرضه شدنش! قبل از این اومده بودن…