نسخه کلاسیک Vice City در GTA 5 هنوز هم نفس می کشد!

GTA نسخه Vice City
توسط در

GTA نسخه Vice City :

نسخه پنجم بازی GTA شرکت راک استار همواره شاهد ارائه مادهای جذاب و دوست داشتنی از طرف مادسازان این شرکت است.

این بار نیز یکی از مادهای جدید بازی جی تی ای ۵ عرضه شده که فضای آن بی نهایت برایتان نوستالژیک و دوست داشتنی خواهد بود. آیا GTA نسخه سن اندریاس San andreas را به خاطر دارید؟ این بار قرار است با این ماد جدید GTA به سالها قبل سفر کنید و دوباره بازی فضای San andreas را در جی تی ای ۵ تجربه کنید.

اگر به این ماد علاقه مند شده اید، لازم است بدانید که این ماد جدید با نام انحصاری «Vice Vacation» عرضه شده است تا کمی خاطره بازی کنید.

 

ورژن جدیدی از جی تی ای  Vice City در انتظارتان خواهد بود، آن هم با کیفیت HD تا هنوز هم این نسخه قدیمی از بازی نفس بکشد و پا به دنیای تکنولوژی کنونی بگذارد.

 

اگر دلتان برای درختان نخل بلند حاشیه شهر و نقشه وایس سیتی تنگ شده است، می توانید از این ماد ورژن کلاسیک GTA 5 استفاده کنید. ساختمان ها ، ورود به ساختمان های بیشتر و امکانات جدیدی که به نسخه قدیمی اضافه شده است را از نزدیک تجربه کنید. این ماد جدید تولیدی کارکنان شرکت Evolve است که تا کنون آثار شگفت انگیزی برای GTA 5 خلق کرده اند.

برای استفاده از نقشه وایس سیتی باید از FiveM استفاده کنید. FiveM یک فریم ورک اصلاحیه (SP/MP) است که برای بازی جی تی ای ۵ نسخه سیستم های خانگی بوده و توسط شرکت RockStar Games عرضه شده است.

 

اگر به دنبال زمان عرضه جی تی ای ۶ هستید نیز با توجه به تجربه و استقبال از GTA Online و Red Dead dedemption 2 باید خیالتان را راحت کنیم که حالا حالاها باید برای عرضه این نسخه از بازی صبر کنید و عجله نداشته باشید.


 مطالب تصادفی دیگر :

اگر یک گیمر هستید محال ممکن است کابل های شما اسلیو نشده باشد

فن گریل های گیمینگ پی سی ماد، بادی گارد سیستم شما

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. Maverick گفت:

    خود جی تی ای معمولی تموم شدنی نیست این همه ماد. گسترش دهنده رسمی و غیر رسمی اومده دیگه ما کی بشینیم تمومش کنیم بخوایم جی تی ای رو تا اینجا بازی کنیم باید کلا از تموم گیمی دیگه دست بکشیم…..