رویداد جدید Blitzkrieg در بازی Call of Duty: WWII شروع شد

Call of Duty: WWII
توسط در

Call of Duty: WWII :

هم اکنون رویداد جدیدی برای بازی Call of Duty :WWII  در جریان است که گیمرهای طرفدار PS4، XBOX one و PC بازها می توانند در این رویداد بزرگ ارائه شده توسط بازی کالاف دیوتی شرکت کنند.

این رقابت عظیم شروع شده و بازیکنان می توانند در مدت زمان محدود در رویداد Blitzkrieg شرکت کنند. در این مود ارائه شده جدید اسلحه ها و محتوای جدیدی به این بازی سبک تیراندازی اول شخص هستیم.

رویداد Blitzkrieg تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ادامه خواهد داشت و در این مدت زمان محدود قابلیت جدیدی به نام Ground War به بازی اضافه شده است که با فعال سازی این قابلیت می توانید در غالب دو تیم نه نفره در مقابل تیم های دیگر به مبارزه بپردازید.

علاوه بر این مود اضافه شده جدید، شرکت Activision نقشه جدید HQ را به بازی اضافه کرده است که برخلاف Ground War دائمی بوده و اکنون در مودهای مختلف Prop Hunt , Gun Game  و Free-For-All قابل دسترسی است.

از دیگر گزینه های اضافه شده به بازی اضافه شدن اسلحه را نام بردیم که طبق جزئیات ۶ اسلحه جدید به بازی اضافه شده است. اسلحه نیمه خودکار Type 5 ، ITRA Burst  و اسلحه تمام خودرکار M2 Carbine، اسلحه Sterling SMG و اسلحه بولت اکشن Type 38 و همچنین چوب بیس بال جزء این سلاح های جدید هستند.

به علاوه بازی کنان می توانند وارد چالش های جدید دیگر شوند و جایزه های متنوعی مانند کلاه کاسکت جدید و weapon charm دریافت کنند.

البته ناگفته نماند که بازیکنانی که این بازی را از طریق پلتفرم Play Station 4 بازی می کنند می توانند از بسته الحاقی War Machine نیز استفاده کنند. طبق اطلاعاتی که در اختیار سایت پی سی ماد گذاشته شده است، این بسته های الحاقی قیمتی حدوداً ۱۵ دلاری داشته و اگر فصل پس بازی را با قیمت ۵۰ دلار خریدار کرده باشند این بسته برایشان اشانتیون خواهد بود.

به عنوان خبر آخر نیز شرکت Activision اعلام نموده که چالش دیگری نیز برای بازیکنان Call of Duty: WWII در تاریخ ۳۱ فروردین آغاز خواهد کرد که در آن مأموریت هایی به بازیکنان داده می شود که حتی اگر نتوانند مأموریت شان را تا انتها انجام دهند به آنها جوایزی در داخل بازی داده خواهد شد.


مطالب تصادفی دیگر :

کیس مادینگ DARK BRIDE یک دختر با عواطف دخترانه ولی… از PCMOD GARAGE

مصاحبه کیس مادینگ project panther  از یک جوان خوش ذوق ایرانی

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر