رونمایی از MAG Pylon شیشه ای ترین کیس گیمینگ MSI

MAG Pylon
توسط در

MAG Pylon :

دیروز شرکت MSI کیس MAG Pylon از سری کیس های گیمینگ در ابعاد ATX mid-tower را روانه بازار کرد.

از نکات متمایز این کیس، پنل های شیشه سکوریتی و قابلیت نور پردازی آن با نرم افزار قدرتمند Mystic Light RGB است. محصول جدید معرفی شده با نام MAG Pylon مجهز به شیشه های حرارت دیده با ۴ میلی متر ضخامت است که سه بعد کیس یعنی پنل جلویی، چپی و راستی کیس را احاطه می کند.

البته بقیه قسمت های کیس یا همان قسمت پشتی و زیرین و سقف کیس نیز از استیل SECC با ۰٫۶ میلی متر ضخامت ساخته شده است. بخش داخلی کیس نیز به صورت افقی به دو بخش کاملاً مجزا تقسیم شده و اتاقک بالایی مربوط به قرار گیری کارت گرافیک و خنک کننده است که کارت گرافیک تا ابعاد ۳۷ سانتیمتر طول و خنک کننده CPU تا ارتفاع ۱۶٫۵ میلی متر است.

قسمت پایینی کیس نیز کاملاً از سمت چپ بسته بوده و دارای لوگو MSI Gaming است که از قابلیت نورپردازی RGB برخوردار است. این لوگو دقیقاً در کنار منبع تغذیه نصب شده است.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول می توان به فضا برای دو درایور یعنی ۳٫۵ اینچ در قسمت پایینی اشاره کرد که هرکدام از درایوها ۲٫۵ اینچ خواهند بود. در پشت سینی مادربورد نیز محل نصب چهار درایور ۲٫۵ اینچی تعبیه شده است. البته ناگفته نماند که خنک کننده نیز تقریباً در قسمت جلویی جایی برای ۳ رادیاتور ۱۲۰ میلی متری یا ۲ رادیاتور ۱۴۰ میلی متری را در نظر گرفته شده است .

همچنین در داخل بخش خنک کننده کیس مکانی برای سه فن RGB LED-lit به ابعاد ۱۲۰ میلی متر در نظر گرفته شده است که شامل دو فن ۱۲۰/۱۴۰ میلی متری در قسمت بالای کیس و یک فن ۱۲۰ میلی متری در کناره کیس می شود. اتصالات موجود در پنل جلویی MAG Pylon شامل دو پورت USB 3.0 و دو پورت USB 2.0/1.1 و جک HDA می شود. متأسفانه هنوز شرکت MSI قیمت این محصول را اعلام نکرده است.


مطالب تصادفی دیگر :

رویداد جدید Blitzkrieg در بازی Call of Duty: WWII شروع شد

مصاحبه کیس مادینگ project panther  از یک جوان خوش ذوق ایرانی

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر
  1. سامان گفت:

    من خیلی وقت دنبال این کیس هستم ایا در ایران موجود خواهد شد من بخرمش ؟

    1. محسن آوخ گفت:

      سلام ، مشخص نیست متاسفانه