خبرهای جدید از BlackOut

توسط در

شرکت اکتیویژن از علاقه بسیار زیاد مخاطبان به حالت Blackout ( همان حالت Battle Royal در بازی Call of Duty) خبر می دهد.

در پی کنفرانس مالی برای جذب سرمایه گذاران و تحلیلگران، آقای کادی جانسون مدیر عامل شرکت اطلاعاتی راجع به بازی Call of Duty Black Ops 4 و حالت Battle Royal  این بازی که Blackout  نام دارد در میان گذاشت.

” ما انتظار بسیار زیادی از بازی داریم و نیز حس خوبی نسبت به مراحل ساخت بازی داریم، و همچنین احساس شگفت انگیزی است که نظرات مخاطبان و طرفداران را دریافت می کنیم.”

آقای جانسون توضیح داد که مراحل ساخت بازی با هدف ساخت بهترین و جذاب ترین بازی برای طرفداران این سری به پیش می رود. رویداد آشکار سازی بازی Black Ops 4 بیننده بسیاری داشته است و مورد قبول عموم مخاطبان قرار گرفته است. همچنین شرکت اکتیویژن هیجان بیشتری با رویداد بتا برای این بازی ایجاد کرده است.

” ما همچنین علاقه شدیدی به حالت Black Out را در بین مخاطبان رویت می کنیم. ما تریلری از این بخش به نمایش گذاشتیم و بازخورد های بسیار خوبی از آن به دست آورده‌ایم. من فکر می‌کنم که طرفداران به نوعی تشنه این حالت هستند و همچنین با تست ها‌یی که توسط تیم خود ما انجام گرفته و تست های محرمانه صورت گرفته توسط مصرف کنندگان انجام گرفته است این تشنگی را دیده ایم. در این حالت اتفاقات تصادفی زیادی انجام می‌گیرد. بسیاری از بازی های Call of Duty  قبلی به صورت پیشبینی شده  بوده اند ولی در این نسخه از ندای وضیفه بازیباز ها  هلیکوپتر های جنگی سوار می شوند و راننده های ATV و Truck را از پا در می آورند، قدرت ها و قابلیت های جدیدی با پیشروی در نقشه به دست می آورند… .این، پدید آوردن  تجربه وسیع ای برای طرفداران هست.”

سپس آقای جانسون اشاره کرد که محتویات این بازی برای ساعت ها روز ها و ماه ها و حتی سال ها لذت بخش خواهد بود. اکتیویژن برای روز عرضه بازی آماده هست و به نظرشان این بازی یکی از بهترین بازی های سری ندای وضیفه خواهد بود.

شرکت اکتیویژن همچنان برای بدست آوردن ایده ها و طرح های جدید در فرنچایز و محتویات خود تلاش خواهد کرد و هیجان  را برای طرفداران و بازیکن‌های جدید و قدیم فراهم و در گذر زمان مشارکت خود را تقویت خواهد کرد.


مطالب تصادفی دیگر:

جشن تولد برای Fortnite!!!

مراحل رنگ کاری پروژه کیس مادینگ GOD OF WAR از PCMODTV

 

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر