اخبار جدید از بازی Monkey King: Hero is Back

توسط در

بازی انحصاری  کنسول Playstation 4  با عنوان  Monkey King: Hero is Back تصاویر ۴K و  اطلاعات انتشار دریافت کرد.

در پی مراسم رونمایی Chinajoy 2018 شرکت بازی سازی Oasis Games اطلاعات جدید و تصاویر ۴K از بازی  Monkey King: Hero is Back منتشر کرد.

این تصاویر نشانگر تنوع رنگ در بازی و همچنین گیمپلی بازی و هنر نهفته در دل بازی است. تاریخ انتشار بازی  به صورت انحصاری برای کشور چین در سال ۲۰۱۹   خواهد بود و تاریخ انتشار این بازی در رجیون های دیگر بعد از آن زمان خواهد بود.

 

بازی به صورت مشارکتی توسط شرکت های Oasis Games  و  Sony Interactive Entertainment و گروه هوشمند October Media توسعه می یابد و توسط شرکت HexaDrive که زیر مجموعه Osaka هست تولید می شود. بازی در حالت داستانی دارای بیش از ۱۰ ساعت گیمپلی خواهد بود.

بیانیه اصلی مطرح شده در کنفرانس :

” با الهام گیری از فیلم انیمیشنی با همین نام که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد و رکورد های فروش انیمیشن را در کشور چین شکست به طوری که باکس آفیس انتشار ۱۵۳ میلیون دلاری داشته است، بازی Monkey King Hero is Back روایت گر داستان سه شخصیت اصلی به نام های Monky King، Pigsy و شخصیت کودک به نام Liu Jiang هست. این شخصیت ها با هیولاهای مختلفی با استفاده از نیرو های متفاوت، جادو و با استفاده از دانش هر یک از شخصیت ها، مبارزه می کنند. با پیشروی در داستان، رابطه بین این ۳ شخصیت به طور چشمگیری عمیق می شود و هر شخصیت پازل گمشده ای از شخصیت خویش را پیدا می کنند.”

در ادامه توجه شما رو به عکس های منشتر شده از این بازی جلب می کنیم.


مطالب تصادفی دیگر:

جشن تولد برای Fortnite!!!

مادربرد های B450 MSI نیامده طوفان به پا کردند!

 

 

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر