راه اندازی سایت Fix PUBG توسط PUBG

توسط در

بازی PUBG  در ماه دسامبر از حالت دسترسی زود هنگام خارج شده، ولی بازی همچنان در حالتی نیست که برخی طرفداران و سازندگان این بازی راضی باشند. استودو سازندگان این بازی تمام تلاش خود را می کنند تا PUBG را جای بهتری برای عاشقان این بازی کنند و این طور که به نظر می رسد بخشی از این تلاش ایجاد وبسایتی به نام Fix PUBG می باشد.

حال چرا Fix PUBG؟ سازندگان اینگونه پاسخ دادند که:

“ما معتقدیم این دو کلمه، کلماتی هستند که به شدت در همه جا می شنویم. باگها، مشکلات اجرا بازی و کم بود کیفیت که بازی پتانسیل واقعی  PUBG  را بشدت محدود می کند و این که شما خواهان رفع این باگ ها هستید بنابراین به نظر ما باید یه کاری در این رابطه انجام دهیم.”

Fix PUBG  یک کمپین بلند مدت خواهد بود که آپدیت های بازی را مشاهده کرده و بازی را به سطوح بالاتری می رساند و امکاناتی که طرفداران از این بازی انتظار دارند را براورده خواهد کرد و … . هدف ایجاد وبسایت  Fix PUBG ارائه سطحی از شفافیت هست که طرفداران بتوانند مشکلات بازی را کاملا درک کنند.

وب سایت نشان دهنده یک نقشه دارای تغییرات برای چیزهایی مانند کیفیت Client (سیستم بازیباز)، کیفیت سرور، سیستم ضد تقلب، مسابقه یابی، درست کردن باگ ها و کیفیت بازی و در کنارشان زمان بندی دقیق برای حل این مشکل ها در دوره زمانی آگوست – اوکتوبر مشخص شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Fix PUBG سر بزنید.

با این که طرفداران و بازیکن های این بازی در ماه های اخیر کمتر شده است ( به دلیل علاقه شدید بازیباز ها به بازی Fortnite)، ولی همچنان بسیار محبوب است. بازی PUBG  امروزه بیشتر از ۱٫۱ میلیون بازیکن به صورت همزمان دارد، که تقریبا دو برابر تعداد بازیکن های بازی بعدیست.


مطالب تصادفی دیگر:

۹ شخصیت جدید BlazeBlue

بازی انحصاری  کنسول Playstation 4  با عنوان  Monkey King: Hero is Back تصاویر ۴K و  اطلاعات انتشار دریافت کرد.

 

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر