بازی Strange Brigade با گرافیک های AMD Radeon

توسط در

گیمر ها در اطراف جهان با بازی Strange Brigade که دنیای باستانی و قدرت شیطانی فراموش شده به بازیبازن نشان می دهد، که یکی از مورد انتظارترین بازی های امسال است، روبرو خواهند شد. شرکت AMD و Rebellion با همدیگر به دقت کار کرده اند تا از گیمپلی ای روان و زیبا بر روی کارت های گرافیک AMD RX  در Strange Bridge مطمئن باشند.

همچنین بازی ها از چندین مزایای پیشرفته برای کارت های Radeon RX خواهند داشت :

  • تکنولوژی FREE SYNC 2 HDR : که حالت Low-Latency یا عدم درنگ، روشنایی زیاد برای پیکسل ها و بازه گسترده تری برای رنگ ها در حالت HDR برای نمایشگر های PC، که باعث می شود تا بازی Strange Bridge  جزئیات صحنه که به احتمال محدودیت در نسبت کنتراست از بین رفته است را نمایان سازد. و سرانجام این قابلیت را فراهم می کند تا صحنه های روشن بسیار روشن تر و صحنه های تاریک بسیار تاریک تر و نزدیک به واقعیت باشد – در صورتی که تمامی جزئیات نمایان است.
  • تکنولوژی محاسبات ناهنگام (Asynchronous Compute) : بازی Strange Brigade به حالت پیشفرض دارای تکنولوژی محاسبات ناهنگام است که باعث بهبود بهره برداری بهتر از قدرت پردازنده گرافیکی، کاهش درنگ ورودی یا همان Input latency، بهبود بهره وری و عملکرد با وارد شدن در منابع پردازنده گرافیکی می شود که به نوعی باعث کم مصرفتر شدن آن خواهد شد. برای مثال : اجرا اثرات فضا در صحنه های مختلف در حین رندرینگ Shadow Map ( سایه ها).

http://pcmod.ir/wp-content/uploads/2018/08/1232141.jpg

گیمر ها می توانند با خرید کارت های AMD Radeon Vega، RX 580، RX 570 هم یک عدد بازی Strange Brigade هم  بازی Assassin’s  Creed Odyssey و هم Star Control: Origins را به صورت رایگان دریافت کنند.


مطالب تصادفی دیگر:

نتایج بنچمارک لیک شده TimeSpy برای کارت گرافیک GeForce RTX 2080

به تازگی شخصی ناشناس Core i7 9700k را تا ۵٫۵GHz اورکلاک کرده است!

 

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر