بتای بازی Battlefield V، مپ ها، مد ها و…

توسط در

چگونگی بازی کردن و زمان انتشار بتا در این پست توضیح داده می شود

بتای بازی بزرگ Battlefield V  به زودی منتشر خواهد شد و تمام اطلاعات راجع به چگونگی انجام آن را در اختیار داریم. خوشبختانه سری بازی های Battlefield  همیشه بازیباز ها را به بتا های کامل و پر هرج و مرج دعوت می کند و بتای بازی Battlefield V بزرگترین بتا این سری خواهد بود.

زمان دقیق آغاز بتای Battlefield V؟

بتای Battlefield V به صورت کامل در تاریخ ۶ سپتامر (۱۵ شهریور) برگذار خواهد شد. البته اگر شما بازی را پیش خرید کرده باشید یا اشتراک فعال EA Access داشته باشید می توانید این بتا را در تاریخ ۴ سپتامر ( ۱۳ شهریور) بازی کنید. شرکت EA اعلام کرده که بتا برای یک مدت محدودی در دسترس خواهد بود پس این مدت را از دست ندهید (البته در بتا های قبل زمان اضافه در نظر گرفته شده بود).

آیا می توان Battlefield V  را هم اکنون پیش خرید کرد؟

بله! شرکت EA این اجازه را به پیش خرید کنندگان خواهد داد تا بازی را زود تر دانلود کنند پس اگر خواهان دانلود زودتر و شروع کردن بتا به محض آغاز بتا هستید می توانید این بازی را پیش خرید کنید. شما باید تا تاریخ ۳ سپتامر صبر داشته باشید تا بتا را دانلود زود تر دانلود کنید.

چگونه می توانیم در بتای Battlefield V شرکت کنیم؟

اگر شما می خواهید از تاریخ ۶ سپتامر بتا را شروع کنید تمام کاری که باید بکنید این هست که فروشگاه Origin  را برای سیستمتان دانلود کنید و سپس بتا را پیدا کرده و دانلود کنید. البته برای دارندگان کنسول این مرحله حتا راحت تر هم هست زیرا تمام کاری که باید انجام دهید این هست که به فروشگاه مجازی کنسول رفته و بتا را پیدا کرده و دانلود کنید. اما اگر می خواهید زود تر وارد بتا شوید (۲ روز زود تر) شما یا باید بازی را پیش خرید کرده و یا مشترک EA Access ( در XBOX  یا Origin PC ) باشید.

بتای Battlefield V شامل چیست؟

محتوای بتای رایگان Battlefield 5 به شما امکان استفاده محدود از بازی کامل را خواهد داد. به صورت کلی ۳ راه برای تجربه بتا خواهید داشت:

  1. حالت ۶۴ نفره Conquest در نقشه های Rotterdam  یا Arctic Fjod (Narvik, Norway)
  2. یک پیشنمایش محدود از حالت Grand Operations، که دو روز اول از حالت های Airborne (نیرو های هوایی) و Breakthrough) پیشروی به نمایش خواهد گذاشت
  3. یک بخض ۵ قسمتی از فصل Tide of Wars با عنوان Shock Troops

تمام بخش ها به طور کامل به نظر آشنا می آیند ولی شرکت EA نگذاشته است تا اطلاعات زیادی از بخش سوم یا همان Tide of Wars منتشر شود. به گفته این شرکت، هر فصل از این بازی تمرکزی بر روی بخش منحصر به فردی از میدان نبر خواهد داشت و همچنین دارای گیمپلی منحصر به فردی خواهد بود تا بازی بازان را به دل ماجرا ببرد. همچنین پیشروی در این فصل در بتا مسلما مزایا و جوایز خودش را خواهد داشت… .

آیا بتای Battlefield V چیزی را در نسخه کامل Battlefield 5 باز می کند؟

بله، اگر شما تمام ۵ قسمت بخش Tide of Wars را کامل کنید یک Dog Tag ( همان پلاک سربازی) مخصوص را باز خواهید کرد که می توانید در بازی اصلی نیز از آن استفاده کنید. شاید جوایز دیگری هم د رانتظارتان باشد ولی فعلا شرکت EA چیزی به غیز از Dog Tag را مشخص نکرده است.

http://pcmod.ir/wp-content/uploads/2018/08/312412351.jpg

امیدواریم از این بتا لذت ببرید.


مطالب تصادفی دیگر:

نتایج بنچمارک لیک شده TimeSpy برای کارت گرافیک GeForce RTX 2080

بازی Strange Brigade با گرافیک های AMD Radeon

 

تبلیغات
تبلیغات
نظرات کاربران
افزودن نظر